Jared Leto Sayesinde ‘Perili Köşk’ Hype Düşüyor, ‘Scream’ Hayran Sanatı İlahi Bir Pixar Yaratışını Sergiliyor

Disney aracılığıyla görüntü Hanımlar ve mikroplar, korku dolu bir Cuma daha için kayın! Ürkütücü her şeyin diyarında, yaz ayları hızla yaklaşırken, piyasaya sürülecek çok çeşitli eğlence dolu tür hazineleriyle birlikte sonsuz sayıda güzellik pişiyor. Ancak sıcak hava dalgası bizi ele geçirmeden önce, bugünün günlük gazetelerindeki en son haberleri keşfetmeye hazırız. korku Burada, Bunu Kapsadık’ta toparlanıyor. […]

Jared Leto Sayesinde ‘Perili Köşk’ Hype Düşüyor, ‘Scream’ Hayran Sanatı İlahi Bir Pixar Yaratışını Sergiliyor

Disney aracılığıyla görüntü

Hanımlar ve mikroplar, korku dolu bir Cuma daha için kayın! Ürkütücü her şeyin diyarında, yaz ayları hızla yaklaşırken, piyasaya sürülecek çok çeşitli eğlence dolu tür hazineleriyle birlikte sonsuz sayıda güzellik pişiyor. Ancak sıcak hava dalgası bizi ele geçirmeden önce, bugünün günlük gazetelerindeki en son haberleri keşfetmeye hazırız. korku Burada, Bunu Kapsadık’ta toparlanıyor. Jared Leto’dan kapı çalma Perili Köşkiçin etkileyici bir Pixar animasyonuna bir çivi indirdi. Bağırmakpaketinden çıkarılacak çok fazla içerik var.

Bu nedenle, Cinemark uygulamanıza koşmadan ve aşağıdaki gibi projeler için erken dönem biletleri satın almadan önce: Perili Köşk Ve sinsi 5ürkütücü alemdeki en son güncellemelerle gözlerinizi ziyafet çekin.

Bağırmak hayran sanatı, umutsuzca ihtiyacımız olan bir Pixar tasarımını sergiliyor

'Scream VI'da Ghostface
Paramount Pictures aracılığıyla görüntü

Taşı, Paramount — a Bağırmak Pixar’ın elindeki film, hepimizin umutsuzca istediği gerçek yaratımdır. Tabii ki, bu konsept ilk olarak Twitter’daki bir sanatçı sayesinde hayata geçirildi; burada bir sanat görselleri koleksiyonu, slasher gösterisi olsaydı nasıl görüneceğini sergiledi. Bağırmak Pixar tarafından yaratılmıştı. Ve karikatürize bir Ghostface ve tüyler ürpertici bir film afişi ile, ölümcül korku hayranlarının bu tür bir projenin hayata geçirilmesi için can atacakları inkar edilemez.

Perili Köşk İnsanlar Jared Leto’nun katılımını hatırladığında yutturmaca dağılıyor

Perili Köşk 2023
Disney aracılığıyla görüntü

Yöntem oyunculuğu ve alışılmışın dışında yaklaşımı yıllar içinde aleyhtarlarını artıran Jared Leto gibi hiçbir şey “film yutturmaca katili” diye bağıramaz. Bu zamanlarda, Perili KöşkMerakla beklenen bir Disney yeniden başlatması olan , Leto’nun projeye dahil olması sayesinde yutturmacasının bir seviye düştüğünü gördü. Elbette, bir filmi vizyona girmeden yargılamak tamamen haksızlık gibi görünüyor, ancak sinemaseverlerin Leto’yu yeniden beyaz perdede görmekten neden pek heyecan duymadıklarını anlamak zor değil.

Stephen King bir yaratık özelliği maratonu istediğinde, dinlesen iyi olur

stephen king evcil hayvan mezarlığı
Paramount aracılığıyla görüntü

Son haberlere göre, bizzat korkunun vaftiz babası Stephen King, türün en iyi yaratık özellikli filmleriyle dolu bir “böcek günü” maratonu talep etmek için çevrimiçi olarak Cumhuriyetçileri katletmeye bir an ara verdi. Tabii ki, bu film dizisinin mutlaka birinci sınıf olduğunu söylemek abartılı, ancak kesin olan bir şey varsa, o da King belirli bir maraton istediğinde onu dinlediğinizdir. Gerçekleştirin millet!

Pazartesi günü tekrar sürün, Bağırmak stans, taze yüzlü bir korku özeti için.

Yazar hakkında

Taylor Mansfield

Taylor Mansfield

Gazetecilik sanatından etkilenen Taylor Mansfield, 10 yılı aşkın bir süredir yazıyor. Günümüzde, filmler, televizyon, ünlü haberleri ve tabii ki … *herhangi bir* korku gibi çok çeşitli konuları ele alarak WGTC’de Yazar / Editör olarak uzmanlığını ödünç veriyor! Çünkü nerede korku varsa – Taylor çok geride değil. Daha önce GamersDecide, MovieWeb ve The Nerd Stash gibi eğlence sitelerine katkıda bulunmuştur.

Teknory