“Misyon: İmkansız – Ölü Hesaplaşma Birinci Bölüm” Önizlemelerde 7 Milyon Dolar İle Selefini Geçti

Mission: Impossible-Dead Reckoning Part One şimdi önümüzde ama seleflerinin olağanüstü başarısı göz önüne alındığında, bu yeni girişin de benzer bir yol izleyeceğine inanılıyordu. Ve kesinlikle yaptı. Filmin, Çarşamba günkü resmi gösterime girmesinden önce Salı ön izlemesinde 7 milyon dolar gibi yüksek bir hasılat elde ettiği ve böylece önceki tüm girişleri geride bıraktığı ortaya çıktı. Hiç […]

“Misyon: İmkansız – Ölü Hesaplaşma Birinci Bölüm” Önizlemelerde 7 Milyon Dolar İle Selefini Geçti

Mission: Impossible-Dead Reckoning Part One şimdi önümüzde ama seleflerinin olağanüstü başarısı göz önüne alındığında, bu yeni girişin de benzer bir yol izleyeceğine inanılıyordu. Ve kesinlikle yaptı. Filmin, Çarşamba günkü resmi gösterime girmesinden önce Salı ön izlemesinde 7 milyon dolar gibi yüksek bir hasılat elde ettiği ve böylece önceki tüm girişleri geride bıraktığı ortaya çıktı.

Hiç şüphe yok ki sinemada gösterime girmesi, serinin hayranları arasında büyük bir heyecan yarattı ve şu anda biletler son derece hızlı satılıyor. göre Son teslim tarihibilet satışlarındaki artış, çıkış tarihinde toplam 4.000’e varan sayı ile IMAX ve PLF’de fark edilebilir.

Önizlemedeki bu fahiş miktarda koleksiyon ve gelecekte umut verici devasa bir gişe statüsü, izleyicilerin seriye ve özellikle Ethan Hunt olarak olağanüstü performansı popülaritesine ve şöhretine katkıda bulunmaya devam eden Tom Cruise’a olan sonsuz sevgisini yansıtıyor.

Filmin gösterime girmesinin, destanın altıncı taksitinden yaklaşık beş yıl sonra gerçekleştiğinden bahsetmiyorum bile. Misyon: İmkansız-Fallout ön izlemesinde koleksiyonu açısından son girişin bir milyon dolar gerisinde kaldı. Her şey söylendi ve yapıldı, hayranlar ve eleştirmenler, film eşleştiği veya bazı durumlarda beklentilerini gölgede bıraktığı için hayal kırıklığına uğramıyorlar. Ama kesinlikle doldurulması gereken daha büyük ayakkabılar var.

Yani, filmin yapımına yapılan 290 milyon dolarlık yatırım göz önüne alındığında, gişede fahiş bir meblağ elde etme ve yüksek derecede karlılık sağlamanın yanı sıra zorlu rakibine karşı daha iyi durumda olma zorluğuyla karşı karşıya kalacak – Indiana Jones ve Kader Kadranı. Ancak biletlerin satılma hızındaki artışla birlikte kesinlikle çok fazla umut var.

Teknory