Super Mario Galaxy’den Lumalee, En Son ‘Super Mario Bros. Filmi’ Fragmanında Morbid Çıkış Yapıyor

Aydınlatma ile Görüntü Mario serisindeki daha fazla karakter, üçüncü ve sonda ilgi odağı haline geldi. Süper Mario Kardeşler Filmi Fragman, ancak Super Mario ilmine aşina değilseniz beklediğiniz şekilde değil. En yeni karavandaki ilk sahnede, Luigi bir lav zindanındaki bir kafese indirildi. Etrafında ilk fragmanda yer alan penguenler ve yeni tanıtılan başka bir karakter vardı. Bu […]

Super Mario Galaxy’den Lumalee, En Son ‘Super Mario Bros. Filmi’ Fragmanında Morbid Çıkış Yapıyor

Aydınlatma ile Görüntü

Mario serisindeki daha fazla karakter, üçüncü ve sonda ilgi odağı haline geldi. Süper Mario Kardeşler Filmi Fragman, ancak Super Mario ilmine aşina değilseniz beklediğiniz şekilde değil.

En yeni karavandaki ilk sahnede, Luigi bir lav zindanındaki bir kafese indirildi. Etrafında ilk fragmanda yer alan penguenler ve yeni tanıtılan başka bir karakter vardı. Bu bir Lumalee idi, bir Luma Süper Mario Galaksisi oyunlar. Ancak bu küçük yaratığın görünüşüne rağmen, bu sevimli Luma aslında inanılmaz derecede marazi. Bu küçük Luma, zindanda mahsur kalan herkesi şok eden ölümden büyülendi.

Olay şu: Lumalee hep böyleydi. İçinde Süper Mario Galaksisi Lumalee, ölüm ve kaçışın olmadığı hakkında konuşmayı severdi. Lumalee aslında oyunlarda bir dükkandı. Bir satış görevlisi değil, oyuncunun her karşılaşmada bir öğe satın alabileceği gerçek bir mağaza.

12 milyondan fazla kopya satan oyuna rağmen, herkes bu sevimli karakter hakkındaki bu hastalıklı gerçeği bilmiyordu. Bu yüzden insanlar bu sevimli ve sevimli yıldız benzeri karakterin ne kadar karanlık ve çarpık olduğuna şaşırdıklarında şaşırmayın. Ne olursa olsun, insanlar bu Luma’nın kişiliğine hemen aşık oldular.

Lumalee’nin bir Japon McDonald’s Happy Meal reklamı sayesinde erkenden bu Nintendo filminin bir parçası olacağı ima edilmişti. Lumalee, kartındaki Mario, Luigi ve Bowser’ın da dahil olduğu setin ikinci dalgasının bir parçasıydı. Bu en yeni fragman bunu doğrularken Süper Mario Galaksisi filmde referans olacakRosalina’nın da dahil edilip edilmeyeceği şu anda bilinmiyor.

Süper Mario Kardeşler Filmi 5 Nisan 2023’te vizyona girecek.

Teknory