DC’nin Supergirl Filmi 9 Ay Sonra İlk Büyük Güncellemeyi Aldı

Özet Supergirl: Yarının Kadını film, yazarını bularak büyük bir güncelleme alıyor, bu da gelişimindeki ilerlemeyi gösteriyor. Supergirl filminin henüz bir çıkış tarihi yok ve henüz başlangıç ​​aşamasında. Tom King’in DC çizgi roman serisine dayanacak. film, Sasha Calle’u geri getirmek yerine Supergirl’i yeniden canlandırabilir ve kimin rol alacağı belli değil. GÜNÜN EKRAN VİDEOSU İÇERİĞE DEVAM ETMEK […]

DC’nin Supergirl Filmi 9 Ay Sonra İlk Büyük Güncellemeyi Aldı

Özet

  • Supergirl: Yarının Kadını film, yazarını bularak büyük bir güncelleme alıyor, bu da gelişimindeki ilerlemeyi gösteriyor.
  • Supergirl filminin henüz bir çıkış tarihi yok ve henüz başlangıç ​​aşamasında. Tom King’in DC çizgi roman serisine dayanacak.
  • film, Sasha Calle’u geri getirmek yerine Supergirl’i yeniden canlandırabilir ve kimin rol alacağı belli değil.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Supergirl: Yarının Kadını film, projenin DC Studios eş CEO’su James Gunn tarafından yaklaşan DC Universe listesi kapsamında duyurulmasından bu yana ilk büyük güncellemesini alıyor. Ocak ayında, DC Studios CEO’ları Gunn ve Peter Safran, DC’nin film serisinin yeniden başlatılmasına ilişkin ilk planlarını açıkladılar. Listede bir avuç film ve dizi yer alıyordu; bunların arasında yeni bir Süpermen oyunu da vardı: Gunn’s Süpermen: Miras film – ve solo bir Supergirl filmi. Ancak bu konuda ilerleme kaydedilmiş olsa da Süpermen: Mirashakkında hiçbir kelime yoktu Supergirl: Yarının Kadını şu ana kadar film.

Tarafından bildirildiği gibi TRDC Studios, senaryoyu yazması için Ana Nogueira’yı görevlendirdi. Supergirl: Yarının Kadını. Nogueira daha önce 2022’de bir Supergirl filminin senaryosunu yazması için işe alınmıştı. FlaşSasha Calle’nin Süpermen’in kuzeni Kara Zor-El’i canlandırdığı filmde. Ancak proje Gunn ve Safran’ın yenilenen DC Universe’ü nedeniyle iptal edildi, ancak yöneticilerin Nogueira’nın çalışmalarından o kadar etkilendikleri ve onu çalışması için geri getirdikleri bildirildi. Yarının Kadını. Hiçbir yönetmen bağlı değil Süper kız bu seferki film.

İlgili: 2023 ve Sonrasında Gelecek Tüm DC Filmleri


DC Evreninin Supergirl Filmi Hakkında Bildiğimiz Her Şey

Hakkında çok az şey biliniyor Supergirl: Yarının Kadını çünkü henüz geliştirme aşamasında, bu yüzden henüz bir yönetmeni yok. Gunn’ın aksine Süpermen: Mirasthe Süper kız filmin vizyon tarihi yok. Bilinen şey, filmin Tom King’in 2021-2022 yılları arasında yayınlanan aynı isimli DC çizgi roman serisine dayanacağıdır.

Gunn duyurulduğunda Supergirl: Yarının Kadını Ocak ayında, bu yinelemedeki karakterin Süpermen’den ne kadar farklı olduğunu açıkladı ve Kal-El’in sevgi dolu insan ebeveynler tarafından yetiştirildiğini, Kara’nın ise yok edilmeden önce kısmen Kripton’da büyüdüğünü söyledi. O bir “çok daha yorgun bir karakter” çünkü etrafındaki herkesin ölmesini izliyor. King’in çizgi romanlarında Kara, sanki bir amacı yokmuş gibi hissetmeye başlar çünkü kuzenini korumak için Dünya’ya gönderilmiş olmasına rağmen onun yardımına ihtiyacı yoktur.

Gunn, Safran veya DC Studios tarafından onaylanmamış olsa da DC Universe filminin Calle’u geri getirmek yerine Supergirl’i yeniden canlandırması muhtemel görünüyor. Takip etme Flash’ın Gişe felaketi nedeniyle DC Studios, filmden ve daha büyük DCEU’dan mümkün olduğunca uzaklaşmak isteyebilir. Ayrıca David Corenswet’in yeni Süpermen rolüne seçilmesiyle, Supergirl rolüne yeni bir aktrisin seçilmesi mantıklı görünüyor. Kimin olacağı henüz bilinmiyor ve kadroya alınmaları biraz zaman alabilir. Öncelikle Nogueira’nın senaryoyu yazması ve DC’nin bir yönetmen tutması gerekecek, ardından filmin oyuncu kadrosuna başlanması mümkün. Ancak şimdilik Supergirl: Yarının Kadını ileriye doğru önemli bir adım attı, bunu görmek güzel.

Kaynak: TR

Önemli Çıkış Tarihleri

Teknory