Sylvester Stallone ‘Cliffhanger 2’yi Aldıktan Sonra Rocky’ye İhtiyacı Yok

TriStar Resimleri aracılığıyla Birçok Kayalık Hayranlar, Michael B. Jordan’a Prime Video için tüm ortak bir evreni geliştirmesi için efsanevi serinin anahtarlarının verildiği haberi karşısında öfkeden deliye döndüler. Sylvester Stallone mülkü onsuz genişletmeye devam etme planlarını patlatma konusunda vokal oldu. Karakterleri yaratırken, ilk dokuz filmin sekizinde yer alırken ve hatta katkılarından dolayı birkaç Akademi Ödülü alırken, […]

Sylvester Stallone ‘Cliffhanger 2’yi Aldıktan Sonra Rocky’ye İhtiyacı Yok

TriStar Resimleri aracılığıyla

Birçok Kayalık Hayranlar, Michael B. Jordan’a Prime Video için tüm ortak bir evreni geliştirmesi için efsanevi serinin anahtarlarının verildiği haberi karşısında öfkeden deliye döndüler. Sylvester Stallone mülkü onsuz genişletmeye devam etme planlarını patlatma konusunda vokal oldu.

Karakterleri yaratırken, ilk dokuz filmin sekizinde yer alırken ve hatta katkılarından dolayı birkaç Akademi Ödülü alırken, İtalyan Aygırını son dönemin en ikonik kurgusal figürlerinden biri haline getirirken bakış açısını anlamak kolay. yarım yüzyıl.

çekişme
TriStar aracılığıyla

Stallone geçmişte hakları elinde tutmamasının pişmanlık duyduğu bir şey olduğunu kabul etti, ancak Son Tarih açıklandıktan sonra daha da beklenmedik bir devam filmi için imza atmaya karar verdi. Uçurum 2 Gabe Walker olarak yıldıza geri dönen kıdemli aksiyon ikonu ile resmi olarak çalışmalara başladı.

Gerard Butler’ın düzenli işbirlikçisi Ric Roman Waugh, Renny Harlin’in orijinal filminin gişede 255 milyon dolar kazanmasından ve Stallone’un en iyilerinden biri olarak ün kazanmasından tam 30 yıl sonra duyurulan beklenmedik devam filminde kararları verecek. – oktanlı araçlar.

dünyanın bir şeye ihtiyacı var mı Çekişme devamı mı? Muhtemelen hayır, ama Sly’nin bir şekilde kendini toparlaması gerekiyor ve şu anda küstahça en iyi olarak faturalandırılan şeye geri dönmüyorsa, bu kabul edilebilir bir yedekten daha fazlası. İnanç Evren. Rocky ve Rambo ortadan kaybolduğuna göre, acil bir durumda güvenebileceği çok daha fazla efsanevi kahramanı olduğu söylenemez zaten.

Teknory