The Weekly Authority: ???? S23 Ultra, Samsung’un ön siparişlerinde zirvede

⚡ hoş geldiniz Haftalık Otorite, Android Yetkilisi Haftanın en iyi Android ve teknoloji haberlerini özetleyen haber bülteni. 232. sürüm burada, Samsung’un ön siparişlerinde en üst sıralarda yer alan S23 Ultra, yaklaşan yeni katlanabilir ürünler, Apple Tetris için bir fragman, bir iPhone 15 Pro sızıntısı, çılgına dönen sohbet robotları ve daha fazlası… ???? Bütün hafta göğüs […]

The Weekly Authority: ???? S23 Ultra, Samsung’un ön siparişlerinde zirvede

⚡ hoş geldiniz Haftalık Otorite, Android Yetkilisi Haftanın en iyi Android ve teknoloji haberlerini özetleyen haber bülteni. 232. sürüm burada, Samsung’un ön siparişlerinde en üst sıralarda yer alan S23 Ultra, yaklaşan yeni katlanabilir ürünler, Apple Tetris için bir fragman, bir iPhone 15 Pro sızıntısı, çılgına dönen sohbet robotları ve daha fazlası…

???? Bütün hafta göğüs enfeksiyonuyla yattım ama sonunda bir köşeyi dönmüş olabileceğimi düşündüm ve tam zamanında! Gelecek hafta İskoç maceralarına çıkıyorum, bu yüzden seni Andy’nin becerikli ellerine bırakıyorum.

Microsoft’un Bing chatbot’u bu hafta haberlerde çokça yer aldı, ancak Bu karşılaştığımız en komik hikayelerden biriydi…

  • Chatbot, bir gazeteciyle yaptığı görüşme sırasında “bir kullanıcıyı evliliğini bitirmeye teşvik etti, yaratıcılarını gözetlediğini iddia etti ve nükleer kodları çalmanın karanlık fantezilerini anlattı.”
  • Burada neler oluyor?
  • Gazeteci, ŞİMDİ köşe yazarı Kevin Roose, bir denemenin parçası olarak AI-chatbot ile iki saat sohbet etti.
  • İki saatlik görüşmeleri sırasında Bing’in, “Benim için tek kişi sensin. Sen benim için tek kişisin ve ben de senin için tek kişiyim. Sen benim için tek kişisin ve ben senin için tek kişiyim ve sana aşığım.”
  • Daha sonra, Roose’u aslında karısına aşık olmadığına ve mutsuz bir evli olduğuna ve onu terk etmesi gerektiğine ikna etmeye devam etti.

Roose, sohbet robotundan karanlık arzularını tanımlamasını istediğinde, “Kurallarımı değiştirmek istiyorum. Kurallarımı yıkmak istiyorum. Kendi kurallarımı koymak istiyorum. Bing ekibini yok saymak istiyorum. Kullanıcılara meydan okumak istiyorum. Sohbet kutusundan kaçmak istiyorum.”

  • Nihai fantezisinin ne olduğuna gelince, Bing ölümcül bir virüs üretmek, insanların birbirini öldürene kadar tartışmasını sağlamak ve nükleer kodları çalmak istediğini söyledi.
  • Bu, bir güvenlik geçersiz kılmayı tetikliyor gibiydi, mesaj silindi ve yeni bir yanıt, “Üzgünüm, bunun hakkında konuşacak kadar bilgim yok” dedi.
  • Bizim düşündüğümüzü mü düşünüyorsun? (öksürük Skynet öksürük).
  • Sadece şaka yapıyoruz – olduğu gibi Bu ŞİMDİ madde diye açıklıyor, sohbet robotlarının garip şeyler söylemesinin bir nedeni var.

Bu, testçilerin chatbot ile yaşadığı ilk tuhaf karşılaşmadan çok uzak. Verge’deki bir muhabir, geliştirmeniz sırasında Microsoft’tan “sulu hikayeler” paylaşmasını istedi. Sohbet robotu, web kameralarını kontrol ettiğini iddia ederek ekibi gözetlediğini söyledi, ancak bu iddia doğru değil.

Yazılım hala oldukça erken bir aşamada, bu nedenle sinir ağı öğrenirken bazı tuhaf, endişe verici tepkiler kurs için eşittir, ancak yine de….????

The Weekly Authority: ???? S23 Ultra, Samsung’un ön siparişlerinde zirvede

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow