Tony Stark, Iron Man 4 Fan Fragmanında Kaderini Yeniden Yazmak İçin Geri Dönüyor

Özet Iron Man 4 için hayran yapımı bir fragman, Tony Stark’ın bilincinin bir çipe yüklenip sentetik bir vücuda aktarılması yoluyla geri dönme olasılığını araştırıyor. Fragman, Tony’nin kızı Morgan’ın, Tony’nin ona akıl hocalığı yaparak Demir Kadın rolünü üstlenebileceğini öne sürüyor. Yerleşik karakterlerin yer aldığı son filmlerin gişede yeni filmlere göre daha başarılı olması nedeniyle Marvel, MCU’ya […]

Tony Stark, Iron Man 4 Fan Fragmanında Kaderini Yeniden Yazmak İçin Geri Dönüyor

Özet

  • Iron Man 4 için hayran yapımı bir fragman, Tony Stark’ın bilincinin bir çipe yüklenip sentetik bir vücuda aktarılması yoluyla geri dönme olasılığını araştırıyor.
  • Fragman, Tony’nin kızı Morgan’ın, Tony’nin ona akıl hocalığı yaparak Demir Kadın rolünü üstlenebileceğini öne sürüyor.
  • Yerleşik karakterlerin yer aldığı son filmlerin gişede yeni filmlere göre daha başarılı olması nedeniyle Marvel, MCU’ya olan ilgiyi yeniden canlandırmak için Iron Man’i bir miktar geri getirmeyi düşünüyor olabilir.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Tony Stark’ın olası dönüşüne ilişkin spekülasyonlar devam ederken, bir Demir Adam 4 hayran fragmanı, kendi kaderini yeniden yazmak için onu yeniden canlandırma özgürlüğünü kullandı. Tony Stark’ın ölümü MCU ve içindeki her karakter için bir dönüm noktasıydı; Iron Man’in fedakarlığının etkileri Multiverse Saga’nın sonlarında hala devam ediyordu. Harikalar. Ayrıca doldurulması gereken inanılmaz derecede büyük ayakkabılar da bıraktı; bu, bu hayran fragmanının kızı Morgan’ın yetenekli olduğunu öne sürdüğü bir şey. Ya da en azından yapay zeka Tony Stark buna inanıyor.

Olası bir hayran yapımı fragman Demir Adam 4 YouTube yaratıcısından Sinematik Pro Stüdyo MCU’nun Multiverse Saga’sında Iron Man’in geri dönüş olasılığını araştırıyor. İlginç bir şekilde, Tony’nin dönüşünü çevreleyen hakim teorilerin öne sürdüğüne rağmen, bu sefer Tony’nin bilincinin bir çipe yüklenmesini sağlayarak Çoklu Evren’in imalarını atlatıyor ve bu çip daha sonra Tony Stark’ınkine benzeyen sentetik bir vücuda yükleniyor. Bu teknoloji odaklı diriliş, Multiversal maskaralıklardan çok Tony Stark’ın mirasına kesinlikle daha uygun görünüyor; fragmanın büyük bir kısmı ise Iron Man’in mirasının hakkını veriyor.Tony“Morgan’a ilk Demir Kadın olması için akıl hocalığı yapıyorum.

İlgili
Her Marvel Sinematik Evreni Filmi En Kötüden En İyiye Sıralandı

15 yılı aşkın süredir ve 33 filmle Marvel Sinematik Evreni filmleri gişe rekorları kıran sinemayı yeniden tanımladı. Peki tüm filmler nasıl bir araya geliyor?


Neden 6. Aşama Iron Man’i Geri Getirmenin Doğru Zamanı Olabilir?

Hayran yapımı bu fragman ilginç bir olasılık ortaya koysa da Tony Stark’ın MCU’ya dönüp dönmeyeceği konusunda hâlâ tartışmalar var. MCU’nun en son taksitleriyle mücadele ettiği bir sır değil. Harikalar yakın zamanda MCU’da en düşük gişe hasılatı rekorunu kırdı; bu rekor daha önce de elindeydi. İnanılmaz Hulk. Bunun neden olduğuna dair birçok teori var; bunlardan biri, izleyicilerin yeni karakterlere eski karakterlere olduğu kadar yatırım yapmaması. MCU’nun son birkaç yılın en çok hasılat yapan filmleri bu fikri doğruluyor.

MCU’nun 4. ve 5. Aşamalarında gösterime giren tüm MCU filmleri arasında, yerleşik karakterlerin yer aldığı filmler en çok hasılat elde etti. Örümcek Adam: Eve Dönüş Yoközellikle herhangi bir MCU filmi arasında üçüncü en yüksek hasılat elde etti. Marvel artık izleyicinin ilgisini sürdürmekte zorlandığı için, mevcut gişe düşüşünü yeniden canlandırmak için de olsa muhtemelen Stark’ın geri dönüş olasılığını göz önünde bulunduruyor. MCU Aşama 6’nın Çoklu Evren’in kapsayıcı etkileriyle doruğa ulaşacağı göz önüne alındığında, başka bir evrenden bir Tony Stark (kameo rolünde olsa bile) seriye olan ilgiyi yeniden canlandırmak için gereken tek şey olabilir. Demir Adam 4 pek olası değil.

Kaynak: Sinematik Pro Stüdyo

Önemli Çıkış Tarihleri

Teknory