Ücretsiz olarak Instagram engeli nasıl kaldırılır?

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN ile herhangi bir yerden Instagram’ın engellemesini kaldırın. Bir yıllık abonelik ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) 81,38 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bir an için Instagram’a erişiminizin olmadığını hayal edin. Dünya dönmeyi bırakırdı, değil mi? Bunun korkutucu bir düşünce olduğunu biliyoruz ama […]

Ücretsiz olarak Instagram engeli nasıl kaldırılır?

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN ile herhangi bir yerden Instagram’ın engellemesini kaldırın. Bir yıllık abonelik ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) 81,38 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor.


Bir an için Instagram’a erişiminizin olmadığını hayal edin. Dünya dönmeyi bırakırdı, değil mi? Bunun korkutucu bir düşünce olduğunu biliyoruz ama gerçekten olabilir.

Instagram, dünyanın en popüler sosyal medya sitelerinden biri olabilir, ancak bazı ülkeler hükümetleri hangi görüntülerin paylaşılacağını kontrol etmek istediğinden erişimi engelliyor. Birçok ofis ve okul da Instagram’a erişimi engelleyebilir ve nerede yaşadığınıza bağlı olarak Instagram’ın müzik özelliği tam olarak çalışmayabilir. Bu kısıtlamaları güvenilir bir şekilde aşmanın tek yolu bir VPN kullanmaktır.

VPN’ler, verilerinizi şifreli bir tünel üzerinden çalıştırarak, gerçek IP adresinizi gizleyerek ve sizi başka bir konumdaki güvenli bir sunucuya bağlayarak çevrimiçi platformların ve hizmetlerin engellemesini kaldırabilir. Bu işlem, Instagram gibi siteleri, onaylanmış bir konumdan bağlandığınızı düşünmeleri için kandırır. Kulağa karmaşık gelebilir, ancak aslında gerçekten hızlı ve kolaydır:

  1. Bir VPN’e Kaydolun

  2. Uygulamayı istediğiniz cihaza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

  3. Uygulamayı açın ve Instagram’ı destekleyen bir konumdaki bir sunucuya bağlanın

  4. Dünyanın her yerinden Instagram’a bağlanın

ExpressVPN, etkileyici bağlantı hızları, güçlü şifrelemesi, sezgisel uygulaması ve arayüzü, güvenilir canlı desteği ve aynı anda beş adede kadar bağlantısı sayesinde çevrimiçi engelleri aşmak için en iyi seçenek olmaya devam ediyor. ExpressVPN ayrıca kesinlikle hayati önem taşıyan sağlam bir gizlilik politikasına sahiptir. Verilerinizin her zaman güvende kalmasını sağlayan şey budur.

Bir yıllık abonelik ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) 81,38 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan ayrıca bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedekleme ve 30 günlük para iade garantisi içerir. Para iade garantisinden yararlanarak Instagram’ın engellemesini kaldırabilir ve Instagram erişimi olan bir konuma döndüğünüzde yatırımınızı geri alabilirsiniz. Bu numara, nakit paranızı taahhüt etmeden Instagram’a erişiminizi koruyabileceğiniz anlamına gelir.

ExpressVPN ile Instagram’ın engellemesini ücretsiz olarak kaldırın.

Teknory