Bu en yüksek puanlı PDF okuyucunun fiyatı artık yalnızca 29,97 ABD dolarıdır

TL;DR: 25 Aralık’a kadar ömür boyu PDF Reader Pro lisansına 59,99 $ yerine yalnızca 29,97 $ karşılığında kaydolabilirsiniz. Bu %50’lik bir tasarruf demektir. Tatil telaşının bu yoğun döneminde keşfettiğimiz bir şey varsa, o da ne yapacağımızı bildiğimizden daha fazla PDF ile uğraştığımızdır. İster bir satıcı sözleşmesi imzalamak, ister bir raporu tamamlamak veya uzun bir kılavuzu […]

Bu en yüksek puanlı PDF okuyucunun fiyatı artık yalnızca 29,97 ABD dolarıdır

TL;DR: 25 Aralık’a kadar ömür boyu PDF Reader Pro lisansına 59,99 $ yerine yalnızca 29,97 $ karşılığında kaydolabilirsiniz. Bu %50’lik bir tasarruf demektir.


Tatil telaşının bu yoğun döneminde keşfettiğimiz bir şey varsa, o da ne yapacağımızı bildiğimizden daha fazla PDF ile uğraştığımızdır. İster bir satıcı sözleşmesi imzalamak, ister bir raporu tamamlamak veya uzun bir kılavuzu incelemek olsun, PDF’lerin iş hayatımıza hakim olduğu görülüyor.

Bunlara göz atmak yalnızca bir web tarayıcısıyla yönetilebilir olsa da, bazı düzenleme ve açıklama ekleme işlemleriniz olduğunda işler karmaşıklaşır. Windows kullanıcısıysanız, PDF dosyasını işleme konusunda güvenilir yardımcınız olarak PDF Reader Pro’ya güvenebilirsiniz. Son dakika tatil ikramı olarak, bugüne kadarki en düşük çevrimiçi fiyatı olan yalnızca 29,97 $ karşılığında ömür boyu premium lisans alabilirsiniz.

Dünya çapında 200’den fazla ülkede 60 milyondan fazla cihaza kurulu olan PDF Reader Pro, PDF’leri yönetmek için tek duraklı bir çözümdür. Metni düzenlemeniz, birkaç satıra açıklama eklemeniz, bir dosyayı parolayla korumanız, formlar oluşturmanız veya taramaları düzenlenebilir belgelere dönüştürmeniz gerekiyorsa, bu uygulama size her türlü görevde yardımcı olabilir.

Çok sayıda PDF’yi işlemeniz mi gerekiyor? Uygulama, zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak yerleşik bir dönüştürücüye, sıkıştırıcıya ve şifreleyiciye sahiptir. Hatta birden fazla belgeye aynı anda filigran, üst bilgi ve alt bilgi ekleyebilirsiniz. Hassas belgelerle uğraşıyorsanız, bunları şifrelerle koruyabilir, filigran ekleyebilir ve bunları başkalarına göndermeniz gerekiyorsa, gizli metin ve görselleri çıkarılamaz bir kara kutuyla kapatarak gizleyebilirsiniz.

Program ayrıca radyo düğmeleri ve açılan kutularla tamamlanan doldurulabilir formlar oluşturma seçeneğinin yanı sıra kişiselleştirebileceğiniz yasal olarak bağlayıcı bir dijital imzayla belgeleri imzalama olanağı da sunar.

Mashable Fırsatları

Windows için PDF Reader Pro’yu büyük bir pazarlıkla edinin. Ömür boyu lisans normalde 59,99 ABD dolarıdır, ancak 25 Aralık’a kadar 29,97 ABD dolarına satışta alabilirsiniz.

StackSocial fiyatlar değişebilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow