WhatsApp küresel olarak çöktü | ezilebilir

Meta’nın sohbet uygulaması WhatsApp, tüm dünyadaki kullanıcılar için kapalı. Twitter’daki çok sayıda kullanıcı, hizmete erişememekten şikayet etti. Mashable’da bizim için WhatsApp da çalışmıyor; uygulama, “WhatsApp’a Bağlanılıyor” diyen bir hata mesajı görüntüler. WhatsApp yetkilisi Twitter hesabı şu anda bu konuda sessiz. Bu çok fazla hata raporu. Kredi bilgileri: Downdetektör Bununla birlikte, sorun yaşayan sadece WhatsApp olmayabilir. […]

WhatsApp küresel olarak çöktü |  ezilebilir

Meta’nın sohbet uygulaması WhatsApp, tüm dünyadaki kullanıcılar için kapalı.

Twitter’daki çok sayıda kullanıcı, hizmete erişememekten şikayet etti. Mashable’da bizim için WhatsApp da çalışmıyor; uygulama, “WhatsApp’a Bağlanılıyor” diyen bir hata mesajı görüntüler.

WhatsApp yetkilisi Twitter hesabı şu anda bu konuda sessiz.

WhatsApp'ı kapat

Bu çok fazla hata raporu.
Kredi bilgileri: Downdetektör

Bununla birlikte, sorun yaşayan sadece WhatsApp olmayabilir. Göre aşağı algılayıcı, Twitter, Instagram, Facebook ve Telegram’ın hepsinde bazı ülkelerde sorunlar yaşanıyor. YouTube, Snapchat ve Gmail dahil olmak üzere diğer büyük uygulamalar ve web siteleri, yazma zamanında iyi çalışıyor gibi görünüyor. (Tam açıklama: Downdetector, Mashable’ın ana şirketi ZiffDavis’e aittir.)

Gelişmekte…

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow