Willem Dafoe, Beetlejuice 2’nin Yaygın Devam Filmi Şikayetini Nasıl Önlediğini Açıklıyor

Özet Willem Dafoe orijinalin tatmin edici bir devamı sözü veriyor Böcek suyu bunu vurgulayan film Böcek suyu 2 bir para kapma işi değil, bir tutku projesidir. Oyuncular ve ekip Böcek suyu 2 devam filmine tamamen yatırım yaparak orijinal filmin ruhunun bozulmadan kalmasını sağlıyorlar. Dafoe, yönetmen Tim Burton’la çalışmaktan keyif aldığını ve devam filminin iyi olacağına […]

Willem Dafoe, Beetlejuice 2’nin Yaygın Devam Filmi Şikayetini Nasıl Önlediğini Açıklıyor

Özet

  • Willem Dafoe orijinalin tatmin edici bir devamı sözü veriyor Böcek suyu bunu vurgulayan film Böcek suyu 2 bir para kapma işi değil, bir tutku projesidir.
  • Oyuncular ve ekip Böcek suyu 2 devam filmine tamamen yatırım yaparak orijinal filmin ruhunun bozulmadan kalmasını sağlıyorlar.
  • Dafoe, yönetmen Tim Burton’la çalışmaktan keyif aldığını ve devam filminin iyi olacağına inandığını ekliyor.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Willem Dafoe söz veriyor Böcek suyu 2 1988 yapımı filmin tatmin edici devamı olan bir hikaye sunacak. Tim Burton, yakın zamanda ölen genç bir çiftin, bir aileyi evlerinden kovması için Michael Keaton’a çağrıda bulunmasının ardından, Michael Keaton’ın adı geçen kalitesiz biyo-şeytan kovucusunu konu alan korku komedisinin devam filmini yönetmek için geri dönüyor. Böcek suyu 2 Dafoe’nun orijinal yıldızlar Keaton, Winona Ryder ve Catherine O’Hara’nın yanı sıra yeni gelenler Jenna Ortega, Monica Bellucci ve Justin Theroux’ya katıldığını görüyoruz.

Konuşurken Son teslim tarihiDafoe başlangıçta çalışmaları hakkında konuşmaktan çekiniyordu. Böcek suyu 2 Daha önce yanlışlıkla bazı detayları ağzından kaçırdıktan sonra filmin kapsamlı bir savunmasını sundu. Aktör bunun yerine, bu uzun metrajlı film üzerinde çalışmaktan ne kadar keyif aldığını kutladı ve bunun bir nakit kapma işi değil tutku işi olduğunu belirtti. Aşağıdan Dafoe’nun tam savunmasına göz atın:

Bu konuda çok fazla şey söyledim ve bunu zaten söyledim. Tim Burton’la konuşmadım ama sanırım o bunu takdir etmedi. Benim için zayıf bir an oldu. Biraz karakterimden bahsettim. Ortaya çıkana kadar pek önemli değil ama onunla çalışmak eğlenceliydi ve iyi olacağını düşünüyorum. Çok eğlenceli olacağını düşünüyorum. Çünkü ruhu çok iyiydi. Orada çok var. Bu bir para kapma işi değil. Duygu hala orada. Ve tabii ki aynı insanların çoğu geri döndü. Ve oradaydılar; gerçekten tam anlamıyla oradaydılar.


Abilir Böcek suyu 2 Aileye Odaklanıyor musunuz?

Lydia, Charles, Delia ve Otho Beetlejuice'deki tavan arasına bakıyorlar

Alec Baldwin ve Geena Davis’in ölümsüz çifti Adam ve Barbara Maitland geri dönmeyecek. Böcek suyu 2filmle ilgili bilinen detaylar arasında hala dikkat çeken bir tema yapısı var. Ryder’ın yaşlı Lydia Deetz ve O’Hara’nın üvey annesi Delia rolüne dönüşünün yanı sıra Ortega, Lydia’nın kızı Astrid’i canlandırıyor. Oyuncu kadrosunun bir çeşit cenaze sahnesi çekerken görülmesiyle birlikte hikayenin bir kısmı Deetz ailesinin bir trajedinin ardından bir araya gelmesiyle ilgili olabilir ve muhtemelen Charles’ın (Jeffrey Jones) yokluğunu açıklayabilir.

İlgili
Jenna Ortega, Willem Dafoe’nun Oğluyla Evleniyor ve Beetlejuice 2 Hakkında Diğer 7 Erken Teori

Warner Bros ve Tim Burton’ın Beetlejuice 2’nin konusu ve karakterleri hakkında ağzı sıkı kalması nedeniyle film hakkında teoriler geliştirildi.

Bu arada Betelgeuse’un ailesinin şaşırtıcı bir şekilde büyüdüğü ve Bellucci’nin karısını canlandırdığı da doğrulandı. Bellucci’nin karakteri ya diğer tarafta tanıştığı bir ruh ya da ölümlüler diyarına girmek için kandırdığı, Lydia’ya neredeyse yaptığı gibi Dafoe’nun ölümsüz dedektifinin onu takip etmesine yol açan, yaşayan biri olabilir. İblisin evliliğinin koşulları bilinmemekle birlikte, şurası açıktır ki Böcek suyu 2 İster canlı ister ölü olsun, bir bireyin hayatını değiştiren anları ve insanların bağlantılarının onlara nasıl yardımcı olabileceğini ele alabilir.

20. yüzyılın sonlarına ait çeşitli franchise’ların son on yılda beyazperdeye başarılı ve başarısız dönüşleri nedeniyle eski devam filmleri popüler bir trend haline geldi. Bu kadar yaygın bir hareketle, izleyicilerin potansiyel nakit kapma konusundaki şüpheleri hem daha sıradan hem de anlaşılır. Ancak Dafoe kararlı bir şekilde savunurken Böcek suyu 2 Bu tür suçlamalar nedeniyle izleyiciler Burton’ın ötelere döneceğine dair umut besleyebilir.

Böcek suyu 2 6 Eylül’de vizyona girmesi planlanıyor.

Kaynak: Son Tarih

Beetlejuice 2 Posteri
Böcek suyu 2

Beetlejuice 2, Michael Keaton ve Wynona Rider’ın başrollerini paylaştığı, yeni ev alıcılarını evlerini almaktan korkutmaya çalışan hayaletleri içeren orijinal Tim Burton klasiğinin devamı niteliğindedir. Devam filminde Michael Keaton, bencil amaçlara sahip komik ve kalitesiz hayalet olarak geri dönüyor ve şimdi Jenna Ortega da yeni bir rolde ona katılıyor.

Yayın tarihi
6 Eylül 2024

Değerlendirme
Henüz derecelendirilmedi

Yazarlar
Mike Vukadinoviç

Stüdyo(lar)
KatzSmith Productions, Tim Burton Productions, Warner Bros. Pictures, Plan B Entertainment

Distribütör(ler)
Warner Bros. Resimleri

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow