WinfrGUI: Windows 11 ve 10 için Ücretsiz Bir Dosya Kurtarma Uygulaması

WinfrGUI, Windows 11 ve 10 için bilgisayarlarınızdan silinen dosyaları kurtarmaya yardımcı olan ücretsiz bir programdır.

WinfrGUI: Windows 11 ve 10 için Ücretsiz Bir Dosya Kurtarma Uygulaması

Bu program Microsoft Windows Dosya Kurtarma'ya bir alternatiftir ve firma yeni bir GUI eklemiş ve buna WinfrGUI adını vermiştir. Bu uygulamayı kullanarak, JPEG/PDF/DOCX/MP3/EXCEL/ZIP vb. dahil medya dosyalarını/ofis dosyalarını/ZIP dosyalarını vb. kurtarabilirsiniz.

Windows 11 ve 10 için WinfrGUI

WinfrGUI: Windows 11 ve 10 için Ücretsiz Bir Dosya Kurtarma Uygulaması

WinfrGUI'yi indirip kurduktan ve çalıştırdıktan sonra, bilgisayarınızdaki mevcut tüm bölümleri görüntüler. Gerekirse, kurtarılabilecek tüm dosyaları görüntülemek için hemen bir hızlı tarama veya tam tarama yapabilirsiniz. Bunun için bir bölüm seçin, ardından kurtarılan dosyayı kaydetmek istediğiniz konumu seçin, tarama modunu (hızlı veya derin) seçin ve Düzeltmeye başla. Ardından, kurtarılabilecek dosyaları listelemek için sürücü boyutunuza bağlı olarak uzun bir süre bekleyin.

WinfrGUI ayrıca gelişmiş ayarlarla birlikte gelir. Bunun için üzerine tıklayınGelişmiş AyarlarBu uygulamanın ana sayfasındaki düğme. En iyi sonuçları daha kısa sürede bulmak için taramadan önce gelişmiş ayar seçeneklerini kullanabilirsiniz. Burada bir dosya türü (belgeler, fotoğraflar, videolar, sesler, web sayfaları ve sıkıştırılmış dosyalar) seçmenize olanak tanır. Bunun yanı sıra, özel bir uzantı ekleyebilir ve taranacak belirli klasörleri belirleyebilirsiniz.

tıkladıktan sonraTAMAMbutonuna bastığınızda sizi tekrar WinfrGUI uygulamasının ana sayfasına götürecektir. Orada, hızlı veya derin tarama seçeneklerini seçebilir ve üzerine tıklayarak taramaya başlayabilirsiniz.Düzeltmeye başla buton.

WinfrGUI: Windows 11 ve 10 için Ücretsiz Bir Dosya Kurtarma Uygulaması

WinfrGUI uygulamasının bir dezavantajı, tarama bittikten sonra dosya seçme seçeneklerinin olmamasıdır. Filtrelerle eşleşirlerse tüm dosyalar hedeflenen klasöre kaydedilecektir. Yine de WinfrGUI, yanlışlıkla silinmiş, kötü amaçlı yazılımlar veya diğer olaylar tarafından silinmiş olabilecek belirli bir klasördeki dosyaları geri yüklemek isteyen birçok kullanıcıya yardımcı olabilir.

WinfrGUI'yi indirin

Ücretsiz yazılıma ve hafif bir kurtarma programına ihtiyaç duyanlar, WinfrGUI'yi resmi web sitesinden indirebilir .

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow