Withings BeamO, sizi doktorunuza gitmekten kurtarabilecek yeni bir evde sağlık monitörüdür

TL;DR Withings, BeamO adında yeni bir evde çok amaçlı sağlık kontrol cihazı başlattı. Vücut ısısını ve kandaki oksijeni ölçebilir, EKG çekebilir ve dijital stetoskop görevi görebilir. Kompakt cihaz aynı zamanda paylaşılabilir sağlık kayıtlarının tutulmasına, ilaç hatırlatmalarının gönderilmesine, semptomların kaydedilmesine ve daha fazlasına yardımcı olabilir. Withings, düzenli sağlık kontrolüne gittiğinizde doktorunuzun yaptığı her şeyi yapabilen çok […]

Withings BeamO, sizi doktorunuza gitmekten kurtarabilecek yeni bir evde sağlık monitörüdür

TL;DR

  • Withings, BeamO adında yeni bir evde çok amaçlı sağlık kontrol cihazı başlattı.
  • Vücut ısısını ve kandaki oksijeni ölçebilir, EKG çekebilir ve dijital stetoskop görevi görebilir.
  • Kompakt cihaz aynı zamanda paylaşılabilir sağlık kayıtlarının tutulmasına, ilaç hatırlatmalarının gönderilmesine, semptomların kaydedilmesine ve daha fazlasına yardımcı olabilir.

Withings, düzenli sağlık kontrolüne gittiğinizde doktorunuzun yaptığı her şeyi yapabilen çok amaçlı evde sağlık monitörünü duyurdu.

BeamO olarak adlandırılan kompakt uzaktan kumanda benzeri cihaz, temassız bir şekilde sıcaklığınızı kontrol etmeyi, tıbbi kalitede bir EKG gerçekleştirmeyi, kandaki oksijen seviyelerini kontrol etmeyi ve dijital bir stetoskop gibi davranmayı sağlıyor. Cihaz ayrıca Arteriyel Fibrilasyonu, kalp üfürümlerini, akciğer hırıltısını ve desatürasyonu da tespit edebilir.

BeamO yalnızca sağlık kontrolleri yapmakla kalmıyor, aynı zamanda kullanıcıların ilaç günlüğü tutmasına, ilaç hatırlatıcıları göndermesine, semptomları izlemesine ve tıbbi geçmişin kaydını tutmasına da yardımcı olabiliyor.

Cihaz ayrıca birden fazla kullanıcıyı (sekiz kişiye kadar) destekler, böylece birden fazla aile üyesi bunu sağlık ölçümlerini takip etmek için kullanabilir. BeamO tarafından kaydedilen veriler, PDF veya Withings’in WRPM platformu aracılığıyla doktorlarla paylaşılabiliyor.

Cihazın kendisi renkli bir ekrana sahip ancak kullanıcılar, bağlı Withings mobil uygulaması üzerinden bilgilere daha rahat ulaşabiliyor. Withings, BeamO’nun 8 ay pil ömrüne sahip olduğunu ve yalnızca bir saatte tam şarja ulaştığını söylüyor. Kullanıcılar ayrıca cihazla çevrimiçi olarak ücretsiz ve sınırsız sağlık verileri depolama alanına sahip oluyor.

BeamO’nun fiyatı 249,95 dolar ve EKG özelliklerinin FDA tarafından onaylanmasının ardından Haziran ayında satışa sunulacak.

Withings BeamO, sizi doktorunuza gitmekten kurtarabilecek yeni bir evde sağlık monitörüdür

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow