World of Demons, çıkışının üzerinden üç yıldan az bir süre geçtikten sonra yakında oynanamayacak

PlatinumGames, 2021 hack and slash aksiyon oyununun, Şeytanların Dünyası, önümüzdeki ay hizmetin sona ermesinden önce yakında Apple Arcade’den indirilemeyecek. Kapanma, oyunun çıkışından üç yıldan kısa bir süre sonra gerçekleşecek. Tespit edildiği gibi Eurogamerkısaca Blog yazısı Bugün (5 Ocak) yayınlanan PlatinumGames, 18 Ocak’tan itibaren oyuncuların artık indiremeyeceğini belirtti. Şeytanların Dünyası Apple Arcade’den. Şu anda, yalnızca iOS […]

World of Demons, çıkışının üzerinden üç yıldan az bir süre geçtikten sonra yakında oynanamayacak

PlatinumGames, 2021 hack and slash aksiyon oyununun, Şeytanların Dünyası, önümüzdeki ay hizmetin sona ermesinden önce yakında Apple Arcade’den indirilemeyecek. Kapanma, oyunun çıkışından üç yıldan kısa bir süre sonra gerçekleşecek.

Tespit edildiği gibi Eurogamerkısaca Blog yazısı Bugün (5 Ocak) yayınlanan PlatinumGames, 18 Ocak’tan itibaren oyuncuların artık indiremeyeceğini belirtti. Şeytanların Dünyası Apple Arcade’den. Şu anda, yalnızca iOS ve MacOS’ta (Mac, iPhone, iPad ve Apple TV aracılığıyla) oynatılabildiğinden, oyunu ilk etapta indirmenin tek yolu bu.

Bundan sonra 1 Şubat’ta “oyunun indirilenleri oynanamayacak hale gelecek.” Geliştirici şunları ekledi: “Çıkışından bu yana oyundan keyif alan tüm oyunculara şükranlarımızı sunuyoruz.”

Şeytanların Dünyası inanılmaz derecede şık ve oyuncuların doğaüstü ruhlar ve yokai olarak bilinen canavarlarla dolu bir dünyada bir samurayın ayakkabılarına adım atmalarını sağlıyor.

oyun, ukiyo-e tahta baskılardan alınan muhteşem sahnelerin yer aldığı, geleneksel Japon sanat eserlerinden ilham alan güzel bir ortamda geçiyor.” resmi özet okur. “Yol boyunca, her birinin kendi teknikleri ve kombo olasılıkları olan samuray müttefikleri ve yokai hayvanlarıyla tanışacaklar. Oyuncular, önlerine çıkan tüm düşmanları yenmek için yetenek cephaneliklerini genişletecek ve sonunda tüm onilerin efendisi korkunç Shuten Doji ile yüzleşecekler.”

Hizmetin sona erdirilmesi kararına ilişkin kamuoyuna herhangi bir gerekçe sunulmadı. Şeytanların Dünyasıancak Apple Arcade’den kaybolmadan önce denemek isteyen herkesin bunu yapmak için çok sınırlı bir süresi var.

Hareket halindeyken oynayabileceğiniz yeni oyunlar arıyorsanız, listemize göz atmayı unutmayın. en iyi iPhone oyunları Ve en iyi Android oyunları bazı tavsiyeler için.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow