İlkinden Daha İyi Bir Ateş Rüyası

Çok kısaca “Goat Sim” zor bir oyun değil. İlki değildi, bu değil ve bir beceri testi hiçbir zaman franchise’ın hedefi olmamış gibi görünüyor. Performatif denemelerin sorgulanmasına gerek yok, ancak bu oyunun mekaniğinin ve tasarımının aptallığı, sıradan oyuncuları dikişlerde bırakmaya mahkumdur. Kendim hiçbir zaman bir video oyununda kan damarı patlatan biri olmadım – en stresli senaryolar […]

İlkinden Daha İyi Bir Ateş Rüyası

Çok kısaca “Goat Sim” zor bir oyun değil. İlki değildi, bu değil ve bir beceri testi hiçbir zaman franchise’ın hedefi olmamış gibi görünüyor. Performatif denemelerin sorgulanmasına gerek yok, ancak bu oyunun mekaniğinin ve tasarımının aptallığı, sıradan oyuncuları dikişlerde bırakmaya mahkumdur. Kendim hiçbir zaman bir video oyununda kan damarı patlatan biri olmadım – en stresli senaryolar bile huysuz, normal hacimli bir “aw adamım, hadi ama”dan fazlasını ortaya çıkarmadı – çok liberal olarak tanımlanan zorluklar “Keçi Sim” yumuşak ve eğlenceliydi. Yine de oyun sıranız, bu zorlukların ortamını büyük ölçüde değiştirecek ve çok geç olana kadar bir görevi diğerinden önce tamamlamanın pişmanlık olduğunu asla bilemeyeceksiniz.

Örnek vermek gerekirse, adadaki görevlerden biri, sizi yakındaki bir grup pembe renkli hareketli kutuyu toplayıp bir garaja geri götürmekle görevlendirir. Kulağa kolay ve sınırda sıkıcı geliyor, ancak önce balerinlerin sahne aldığı bir sahneye rastlarsanız, oradaki göreviniz sizi dansçılara kafa atmaya ve daha hızlı dönmelerine “yardım etmeye” sevk edecektir.

Ne ters gidebilir? Önce balerin görevini tamamladım – ve o zavallı, masum balerinler kasırgaya neden olan bir dönüşe çarptı. Bu kasırga haritada kalır ve hareketli görevle evin yakınından her geçtiğinde, havaya bir avuç kutu fırlatılır ve haritanın etrafına geri serpilir.

Ve evet, eğer keçiniz çok yaklaşırsa, havadaki doğal afet kurbanımın burada bir ölüm sarmalına hapsolduğunun da onaylayabileceği gibi, o da göğe doğru fırlatılacaktır.

“Goat Simulator 3″ü saatlerce oynarsanız, oyun biraz amaçsız gelmeye başlayabilir. Görevler ve “Yeni Keçi Düzeni”ne ulaşmanın genel hedefi var, ancak ana anlatıda güçlü bir yerçekimi hissetmedim ve beni patlatan yaşlı bir bayanın gün ışığını söndürmem yalnızca birkaç düzine kez sürdü. bundan sıkılmak için bazukasıyla. Ancak bu düzeyde aptalca tuhaflık, küçük dozlarda nefis bir şekilde eğlencelidir. Bu nedenle bu oyun, diğer daha zorlu oyunlardan tükenmiş hissettiğinizde elinizin altında olması için mükemmel bir seçenektir.

Teknory