Yalnızca 20 ABD Doları karşılığında bir eSIM ve 50 ABD Doları tutarında veri kredisi alın

TL;DR: 3 Nisan’a kadar, 50 ABD doları tutarında bir aloSIM Mobile Data Traveler Lifetime eSIM kredisi alabilirsiniz (Yeni bir sekmede açılır)sadece 19,97$’a — bu %60’lık bir tasarruf demektir. Uluslararası seyahat etmek, bu yılki etkinlikler listenizde veya yapılacaklar listenizde olabilir. Yeni yerler ve kültürler keşfetmek heyecan verici olsa da, seyahatin daha sıkıcı kısımlarını da düşünmelisiniz. Verilere […]

Yalnızca 20 ABD Doları karşılığında bir eSIM ve 50 ABD Doları tutarında veri kredisi alın

TL;DR: 3 Nisan’a kadar, 50 ABD doları tutarında bir aloSIM Mobile Data Traveler Lifetime eSIM kredisi alabilirsiniz (Yeni bir sekmede açılır)sadece 19,97$’a — bu %60’lık bir tasarruf demektir.


Uluslararası seyahat etmek, bu yılki etkinlikler listenizde veya yapılacaklar listenizde olabilir. Yeni yerler ve kültürler keşfetmek heyecan verici olsa da, seyahatin daha sıkıcı kısımlarını da düşünmelisiniz. Verilere erişiminizin olduğundan emin olmak, evdeki arkadaşlarınızla ve ailenizle bağlantıda kalmak ve bilmediğiniz bir yerde kendinizi güvende tutmak için önemlidir. Bir eSIM kartı ve 50 ABD doları tutarında veri kredisi alabilirsiniz.(Yeni bir sekmede açılır) 3 Nisan’a kadar 120’den fazla ülkeye yapılan seyahatlerde yalnızca 19,97 ABD Doları (kayıtlı 50 ABD Doları) karşılığında kullanmak için.

Seyahat ederken bağlantı kurmanın basit bir yolu

Bir Örneğin(Yeni bir sekmede açılır) temelde herhangi bir dolaşım ücreti ödemeden diğer ülkelerdeki ağlara bağlanan mobil veridir. AloSIM, eSIM kartına ömür boyu erişim ve 50 ABD doları değerinde veri sağlar(Yeni bir sekmede açılır) Telefonunuza, tabletinize veya bilgisayarınıza yüklemek için. İşte nasıl çalıştığı:

  1. eSIM’i satın alın ve bilgisayarınıza yükleyin. seçilen cihaz(Yeni bir sekmede açılır) havaalanına gitmeden önce.

  2. senin için ara seyahat yeri(Yeni bir sekmede açılır).

  3. İhtiyaçlarınıza en uygun data paketini seçin ve kredilerinizle satın alın. Örneğin, 5 ABD doları karşılığında yedi günlük 1 GB’lık bir plan veya 22,50 ABD doları karşılığında 30 günlük 10 GB’lık bir plan seçebilirsiniz.

  4. Seyahatiniz sırasında konuşmak, metin yazmak ve göz atmak için verilerinizi kullanın.

Veri paketiniz etkinleştirildikten sonra, cihazınızı tıpkı eve döndüğünüz gibi kullanın. Fransa’daki harika fırınları veya Almanya’daki eğlence yerlerini bulmak için internette gezinin. Havalimanından ayrılmadan önce otelinize yol tarifi almak için de kullanabilirsiniz.

Bir veri paketini kullanım için etkinleştirdiğinizde, belirtilen süre içinde sona ereceğini unutmayın. eSIM’iniz için ek verileri istediğiniz zaman yeniden satın alabilirsiniz.

Yapılacak bir şey daha az

Yıllar önce(Yeni bir sekmede açılır), mobil operatörünüzden fiziksel bir SIM kart satın almanız gerekirdi. Bunun size neye mal olacağını, ne kadar süreceğini bilemezsiniz ve seyahate çıkmadan önce yapılması gereken başka bir işin sıkıntısını unutmayın. eSIM’ler uygundur(Yeni bir sekmede açılır) çünkü bunları istediğiniz zaman satın almanıza, kurmanıza ve yükseltmenize izin veriyorlar. Son olarak, hayalinizdeki yere gitmeden önce yapmanız gereken bir görev daha azaldı.

aloSIM Mobil Veri Gezgini Ömür Boyu eSim Kredisi ile bir sonraki tatilinizi basitleştirin(Yeni bir sekmede açılır) 3 Nisan 23:59 PT’ye kadar yalnızca 19,97 ABD Doları (kayıtlı 50 ABD Doları), kupon gerekmez.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory