Yeni Spider-Verse 2 Fragmanı Hayranları The Spider-Man Varyantını Oynayanlara Sahip

Örümcek Adam: Örümcek Ayetinin Ötesinde‘in yeni fragmanı, izleyicilere yeni Spider-Men’lerin geniş bir çoklu evrenini tanıttı ve hayranların Spider-Man varyantını tespit etmelerini sağladı. 2018’in devamı Örümcek Adam: Örümcek Evreninde Hailee Steinfeld’den Spider-Gwen ve Jake Johnson’dan Peter B. Parker ile birlikte Shameik Moore’dan Miles Morales’in dönüşünü görüyor. İçinde Örümcek Adam: Örümcek Ayetinin ÖtesindeMiles, Oscar Isaac’in Spider-Man 2099’u, […]

Yeni Spider-Verse 2 Fragmanı Hayranları The Spider-Man Varyantını Oynayanlara Sahip

Örümcek Adam: Örümcek Ayetinin Ötesinde‘in yeni fragmanı, izleyicilere yeni Spider-Men’lerin geniş bir çoklu evrenini tanıttı ve hayranların Spider-Man varyantını tespit etmelerini sağladı. 2018’in devamı Örümcek Adam: Örümcek Evreninde Hailee Steinfeld’den Spider-Gwen ve Jake Johnson’dan Peter B. Parker ile birlikte Shameik Moore’dan Miles Morales’in dönüşünü görüyor. İçinde Örümcek Adam: Örümcek Ayetinin ÖtesindeMiles, Oscar Isaac’in Spider-Man 2099’u, Issa Rae’nin Spider-Woman’ı ve Daniel Kaluuya’nın Spider-Punk’unun da dahil olduğu çok yönlü bir Spider-Men ekibiyle güçlerini birleştiriyor, yalnızca Miles’ın yeteneklerini grubun yanında bir kahraman olarak test edecek yeni bir tehdit için. birlik.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

serbest bırakılmasının ardından Örümcek Adam: Örümcek Ayetinin Ötesinde‘in yeni fragmanının ardından, sosyal medyadaki Spider-Man hayranları, wall-crawler’ın yeni versiyonlarını keşfetme umuduyla yeni görüntüleri dikkatlice inceliyor. Örümcek Adam 2099’un yanı sıra bazı izleyiciler, Dan Slott’un görev süresi boyunca tanıtılan Otto Octavius’un sahip olduğu Üstün Örümcek Adam’ın yanı sıra Spinerret ve Spiderling’in alternatif bir versiyonu da dahil olmak üzere çizgi romandan diğer tanıdık, köklü varyantları da gördüler. May Jane Watson ve onun ve Peter’ın kızı Annie, Yeminlerinizi Yenileyin hikaye konusu. Hayranlar ayrıca, Insomniac’ın video oyununa dayanan çeşitli Örümcek Adamları ve kısa ömürlü 1999’daki Örümcek Adam’ı da çabucak fark ettiler. Örümcek Adam Sınırsız animasyon dizisi. Diğer Spider-Man hayranlarının bulgularına aşağıdan göz atın:

İlgili: Spider-Man: Across The Spider-Verse Fragmanında Kaçırdığınız Şeyler


Spider-Verse’in Ötesi, Spidey Hayranları İçin Ev Olmamaktan Daha Büyük Olabilir

Miles, boyutlar arası portal yapan kötü adam The Spot’la (Jason Schwartzman tarafından seslendirildi) yüzleşmeye hazırlanırken, Örümcek Adam: Örümcek Ayetinin Ötesinde orijinal filmin üzerine inşa edilecek ve Spider-Verse konseptini beyaz perdede hiç olmadığı kadar ileriye taşıyacak. Süre Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok izleyicilere kahramanın canlı aksiyon filmi mirasını kutlayan çok yönlü bir hikaye verdi, Örümcek Ayetinin Ötesinde orijinal filmden daha büyük bir örümcek gücüyle çalışan kahraman kadrosuna sahip olacak ve izleyicilere sayfa, ekran ve video oyunlarından bir dizi tanıdık örümcek halkını yaşatacak. Yazar-yapımcılar Phil Lord ve Chris Miller da filmin bir dizi sanat tarzını içereceğini söyleyerek, yeni filmin görsel olarak herhangi bir filmden daha çarpıcı olacağına dair söz verdiler. Örümcek Adam önce gelen film.

Ayrıca Miller, Tom Holland’ın Örümcek Adam’ının olası bir görünümüyle alay ederek, çoklu evrenin neredeyse sınırsız potansiyelinin bunun yayınlanmasından önce her şeyin mümkün olmasına izin verdiğini vurguladı. Örümcek Adam: Örümcek Ayetinin Ötesinde tanıtım videosu. Nihai filmde nihai olarak yer almasa da, Hollanda, Tobey Maguire ve Andrew Garfield’dan küçük roller için düşünüldü. Örümcek Evrenine, ancak izleyiciler arasında olası bir kafa karışıklığını önlemek için nihayetinde Sony tarafından rafa kaldırıldı. Bununla birlikte, genel izleyiciler artık animasyon ve canlı aksiyondaki çoklu evren kavramına çok aşina olduğundan, Sony’nin canlı aksiyon Örümcek Adamların bir kamera hücresi yapmasına izin vererek iki medya ve medya arasında köprü kurma güvenine sahip olması mümkündür. izin vermek Örümcek Ayetinin Ötesinde kahramanın uzun, sinematik tarihini gerçekten kutlamak için.

için yarım yıldan fazla beklemek zorunda kalmasına rağmen Örümcek Adam: Örümcek Ayetinin ÖtesindeHaziran 2023’te vizyona giren kartal gözlü hayranlar, filmin son fragmanını analiz etmeye hemen başladı. Fragman, devam filminin hikayesiyle ilgili çok fazla ayrıntıyı ortaya çıkarmaktan kaçınmak için dikkatli bir şekilde düzenlenmiş olsa da, çok sayıda ve çeşitli sayıda yeni ve tanınabilir Örümcek Adam’dan, filmin orijinalinin onlara ilham veren eserlere olan sevgi dolu övgülerini yerine getireceği açıktır. . Ve yeni fragman, çoklu evren görüntülerinin yalnızca bir kısmını içeriyor. Örümcek Adam: Örümcek Ayetinin Ötesindedaha tanınabilir Spider-Verse karakterleri, uzun zamandır beklenen animasyonlu devam filmi nihayet sinemalara çıkana kadar sıkı bir şekilde gizlenebilir.

Devamı: Örümcek Adam, Örümcek Ayetinde Kötü Adam mı?!

Kaynak: Çeşitli (Yukarıdaki Bağlantılara Bakın)

Anahtar Yayın Tarihleri

  • Spider-Man Across the Spider Verse Birinci Bölüm Özel Poster
    Örümcek Adam: Örümcek Evreninin Ötesinde – Birinci Bölüm

Teknory