60 Milyon Dolarlık Bir Kayıp, Dwayne Johnson’ın En Son Yüksek Profilli Gerilemesine İşaret Ediyor

Sony aracılığıyla Hâlâ gezegenin yüzündeki en popüler yıldızlardan biri olduğu inkar edilemez, ancak şüpheler büyümeye başlıyor. Dwayne JohnsonBir dizi son gelişmenin ardından güvenilir bir gişe hasılatı olarak sürdürülebilir canlılığı. DC Süper Evcil Hayvanlar Ligi Ve siyah adam Her ikisinin de aylar arayla bombalanması, muhtemelen kariyerinin en büyük profesyonel başarısızlığıydı, özellikle de her ikisiyle de müstakbel […]

60 Milyon Dolarlık Bir Kayıp, Dwayne Johnson’ın En Son Yüksek Profilli Gerilemesine İşaret Ediyor

Sony aracılığıyla

Hâlâ gezegenin yüzündeki en popüler yıldızlardan biri olduğu inkar edilemez, ancak şüpheler büyümeye başlıyor. Dwayne JohnsonBir dizi son gelişmenin ardından güvenilir bir gişe hasılatı olarak sürdürülebilir canlılığı.

DC Süper Evcil Hayvanlar Ligi Ve siyah adam Her ikisinin de aylar arayla bombalanması, muhtemelen kariyerinin en büyük profesyonel başarısızlığıydı, özellikle de her ikisiyle de müstakbel franchise başlangıçları olarak konuşmak için çok uzun zaman harcadığında, sadece James Gunn kendisine yardımcı olarak seçildiğinde sadece öneriye güldü. -DC Studios’un başkanı.

Sonuç olarak, The Rock’ın şaşırtıcı dönüşü hızlı ve Öfkeli – bu, bir geri dönüşle ilgilenmediğini belirsiz terimlerle açıkça belirtmesinden sonra geldi – birçok kişiyi kesin bir isabet elde etmek için sözünden döndüğüne inandırdı. ayrıca var Moana Oyuncu ve yapımcının tamamen aynı nedenlerle projenin arkasındaki bir numaralı itici güç olduğuna dair kendi başına bir komplo teorisini ateşleyen remake.

Küçük ekran bile Johnson için güvenli bir sığınak olduğunu kanıtlamadı. Genç Kaya üç sezon sonra iptal ediliyor. film ve televizyondan uzakta, Teremana tekila’sı şimdiden bir milyon kasa gönderdikten sonra fazlasıyla iyi durumda olabilir, ancak bu duygu yeniden canlanan XFL futbol ligine uygulanamaz.

bir makale Forbes ekibin ilk sezonunda 60 milyon dolarlık bir kayıp açıkladığının ana hatlarını çiziyor, bu en azından selefi ve eski patronu Vince McMahon’un onu iki kez başlatmayı denediğinde ve başarısız olduğunda yaşadığı kayıptan daha az. En azından açılış yılının sonuna gelerek bunu daha da ileriye götürdü, ancak bunun uzun vadede sürdürülebilir olup olmadığı henüz belli değil.

Yazar hakkında

avatarı

Scott Campbell

Haberler, incelemeler, röportajlar. Keanu Reeves’i yorumlamak için; Kelimeler. Bir sürü kelime.

Teknory