Z Fold 5’te olmayan her şey mi?

TL;DR Xiaomi, Mix Fold 3 katlanabilirinin çalışmalarda olduğunu onayladı. Şirket, cihazın önümüzdeki ay piyasaya çıkacağını açıkladı. Yeni katlanabilir, periskop kameraya ve ince ve hafif bir tasarıma sahip olacak. Xiaomi, 2021’den beri Mix Fold serisi katlanabilir telefonlar sunuyor ve birkaç aydır yakında çıkacak bir Mix Fold 3 hakkında söylentiler duyduk. Akıllı telefon üreticisi, birkaç ayrıntıyı ortaya […]

Z Fold 5’te olmayan her şey mi?

TL;DR

  • Xiaomi, Mix Fold 3 katlanabilirinin çalışmalarda olduğunu onayladı.
  • Şirket, cihazın önümüzdeki ay piyasaya çıkacağını açıkladı.
  • Yeni katlanabilir, periskop kameraya ve ince ve hafif bir tasarıma sahip olacak.

Xiaomi, 2021’den beri Mix Fold serisi katlanabilir telefonlar sunuyor ve birkaç aydır yakında çıkacak bir Mix Fold 3 hakkında söylentiler duyduk. Akıllı telefon üreticisi, birkaç ayrıntıyı ortaya koyarken nihayet cihazın varlığını doğruladı.

Xiaomi aldı Weibo ve daha sonra twitter Mix Fold 3’ün üzerinde çalışıldığını ve Ağustos ayında tanıtılacağını doğrulamak için. Akıllı telefon üreticisi, katlanabilir telefonun “ince ve hafif” bir tasarıma sahip olacağını ekleyerek süreçte bir teaser görüntüsü ortaya çıkardı.

Xiaomi Mix Fold 3 Lei Haz Twitter

Marka ayrıca, Mix Fold 3’ün Leica markalı dörtlü kamera kurulumu, yüksek kırılmalı lensler ve daha kompakt OIS motorları içereceğini doğrulayan kamerayla ilgili birkaç ayrıntıyı da açıkladı. Xiaomi, yaptığı paylaşımlarda bu kameralardan en az birinin periskop kamera olacağını da ekledi.

Galaxy Z Fold 5’e rakip mi?

Google Pixel Fold bu iki kutuyu işaretlediğinden, ince bir tasarıma ve periskop kameraya sahip katlanabilir bir telefonu ilk kez görmüyoruz. Yine de yeni duyurulan Galaxy Z Fold 5’te bu özellikler eksik, bu nedenle Xiaomi’nin katlanabilir cihazında görmek hala dikkat çekici.

Sık ihbarcı Dijital Sohbet İstasyonu ayrıca birkaç belirgin Mix Fold 3 detayıyla da ses getirdi. Sızdıran, yeni katlanabilir telefonun kablosuz şarj işlevine ve vurgulu/esnek moduna sahip olacağını iddia ediyor. Ayrıca Xiaomi’nin performans, pil ömrü, görüntüleme ve ekran kalitesine odaklandığını iddia ediyorlar.

Xiaomi’ye Mix Fold 3’ün yalnızca Çin’de mi yoksa küresel bir sürüm için planlar olup olmadığını sorduk. Xiaomi bize geri dönerse/geri dönerse makaleyi güncelleyeceğiz, ancak tarih bize cihazın anavatanıyla sınırlı olabileceğini söylüyor. İşte Xiaomi’nin bu talihsiz trendi kırmasını umuyoruz.


Z Fold 5’te olmayan her şey mi?

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow