10 Batcave’in tamamı en kötüden en iyiye doğru sıralandı

Amerikalı yönetmen Tim Burton Batman Geri Dönüyor filminin setinde. (Fotoğraf: Warner Bros. Pictures/Sunset Boulevard/Corbis, Getty Images aracılığıyla) Batman zamanının büyük bir kısmını Yarasa Mağarası’nda geçiriyor ama ekrandaki hangi versiyonları görevi anladı (hangileri anlamadı)? Batman pek çok şeydir. O Kara Şövalye. Pelerinli Haçlı. Gotham Muhafızı. Aynı zamanda Dünyanın En İyi Dedektifidir. Bu adamın çözemeyeceği hiçbir suç […]

10 Batcave’in tamamı en kötüden en iyiye doğru sıralandı

Amerikalı yönetmen Tim Burton Batman Geri Dönüyor filminin setinde. (Fotoğraf: Warner Bros. Pictures/Sunset Boulevard/Corbis, Getty Images aracılığıyla)

Batman zamanının büyük bir kısmını Yarasa Mağarası’nda geçiriyor ama ekrandaki hangi versiyonları görevi anladı (hangileri anlamadı)?

Batman pek çok şeydir. O Kara Şövalye. Pelerinli Haçlı. Gotham Muhafızı. Aynı zamanda Dünyanın En İyi Dedektifidir. Bu adamın çözemeyeceği hiçbir suç ya da gizem yoktur.

Onu yaptığı işte bu kadar etkili kılan şeyin büyük bir kısmı Batcave’dir. Yarasa Ailesi’nin karargahı, Yarasa elbiselerini, Yarasa bilgisayarını ve Batmobil’i saklıyor. Pek çok yinelemede Batboat’ları ve Batwing’leri de saklıyor. Alet ve ekipman tedariği sınırsızdır ve Batman’in işi her zaman halletmesinin büyük bir nedeni de budur.

Batcave, çizgi romanlardaki çoğu Batman hikayesinin ayrılmaz bir parçası ama aynı zamanda Bruce Wayne’in büyük ve küçük ekranlardaki birçok yolculuğuna da eşlik etti. 1966 yapımı TV dizisinin göz kamaştıran derecede kalabalık Yarasa Mağarası’ndan (ki her şey Batman ve Robin’in ihtiyaç duyduğu), yakın zamanda 2022’de görülen acımasız ve basit Yarasa Mağarası’na YarasaadamBatman bilgisinin her zaman mevcut bir parçası.

Peki mağaranın hangi versiyonları en iyisidir? Bu notta, Wayne Malikanesi’nin mağaralarına girelim ve şu ana kadarki tüm canlı aksiyon Yarasa Mağaralarına bakalım. Ve biz yenisini beklerken Cesur ve Cesuröncüllerini en kötüden en iyiye doğru sıralayalım.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow