Jason Momoa, Aquaman 2 setinde Amber Heard’e işkence yapmakla suçlanıyor

Yeni raporlar, Jason Momoa’nın Aquaman 2 setinde başrol oyuncusu Amber Heard’e tam bir işkence yaşatmak için elinden geleni yaptığını gösteriyor. Tam da etraftaki drama gibi göründüğünde Aquaman ve Kayıp Krallık Daha kötüsü olamaz, Reddit’ten gelen yeni sızıntılar, yıldız Amber Heard’ün 2018’in milyar dolarlık hitinin devamını çekerken katlanmak zorunda kaldığı muamelenin gerçekten yürek burkan bir resmini […]

Jason Momoa, Aquaman 2 setinde Amber Heard’e işkence yapmakla suçlanıyor

Yeni raporlar, Jason Momoa’nın Aquaman 2 setinde başrol oyuncusu Amber Heard’e tam bir işkence yaşatmak için elinden geleni yaptığını gösteriyor.

Tam da etraftaki drama gibi göründüğünde Aquaman ve Kayıp Krallık Daha kötüsü olamaz, Reddit’ten gelen yeni sızıntılar, yıldız Amber Heard’ün 2018’in milyar dolarlık hitinin devamını çekerken katlanmak zorunda kaldığı muamelenin gerçekten yürek burkan bir resmini çiziyor.

Hikayeyi takip etmeyenler için baştan başlayalım. 2022’deki Depp vs Heard davası sırasında oyuncu Amber Heard, devam filmindeki rolünün kendisine ait olduğunu iddia etti. Su Adamı Depp’e açtığı dava sonucunda büyük ölçüde küçültüldü.

“Bana bir senaryo verildi ve daha sonra senaryonun, aksiyon içeren sahneleri ortadan kaldıran, benim karakterimi ve başka bir karakteri herhangi bir spoiler vermeden, iki karakterin birbiriyle kavga ettiğini tasvir eden yeni versiyonları verildi ve onlar temelde onu aldılar. rolümün dışında bir grup. Az önce bir grup kişiyi çıkardılar,” Heard Duruşma sırasında iddia edilen.

Heard’ün iddiaları, Heard’ün rolünün nasıl azaltıldığını özetlemek için büyük ayrıntılara giren Hollywood yapımcısı Kathryn Arnold tarafından desteklendi (s/t: Çizgi Roman):

“Hiçbir şey duymadı. Meslektaşları senaryoları alırken o senaryoları alamıyordu. Bunu ajanları aracılığıyla duydu. Ve sonra senaryoyu aldığında, ilk senaryodan çarpıcı biçimde ayrıştırılmıştı. Filmin Birinci Perde adlı ilk bölümünde onu çok kısa bir süre sonra hastaneye kaldırdılar. Onu hastaneye yatırdılar ve hemen hemen hastanede tuttular ve sonunda bu aksiyon sahnesini gerçekleştirecekti. Eğitmenin bu büyük aksiyon sahnesini gerçekleştirmesi için birkaç ay boyunca günde beş saat eğitim aldı. Ve sonra sete geldiğinde iki şey oldu. Birincisi, kostüm tasarımcısı ‘Rolüne ne olduğunu bilmiyorum’ dedi. Azaldı.” Ve daha da önemlisi filmin sonunda ve üçüncü perdede yapacağı büyük aksiyon sahnesi kesilmişti. Onu elinden aldılar. Yani bu, senaryodakinden ve filme hazırlanırken eğitim aldığı şeyden radikal biçimde azaltıldı.”

DC Başkanı, Heard’ün Momoa ile kimyasının eksik olduğunu iddia etti

Duruşma sırasında suçlamalara yanıt veren Warner Bros DC Films Başkanı Walter Hamada, Heard ile rol arkadaşı Jason Momoa arasında kimya endişeleri olduğunu iddia etti, ancak planın her zaman devam filminin odak noktasının Aquaman’in ilişkisine kayması olduğunu belirtti. kardeşi Orm’la birlikte.

“Senaryonun gelişiminin ilk aşamalarından itibaren film, Arthur karakteri ve Orm karakteri etrafında inşa edildi. Arthur, Jason Momoa’yı, Orm da Patrick Wilson’ı canlandırıyor, dolayısıyla her zaman filmin iki yardımcı başrolü onlardı… film her zaman Jason Momoa ile Patrick Wilson arasında geçen bir arkadaşlık komedisi olarak sunuldu.”

Yıldızların kimyasıyla ilgili bu endişeler görünüşe göre yeniden şekillendirme kararına yol açtı, ancak DC bunun yerine Heard’ı Mera olarak filme geri getirmeyi tercih etti.

“İkisinin kimyası var mıydı? Biliyorsunuz, editoryal açıdan kimya ilk filmde bu ilişkiyi yürütmeyi başardılar ancak oraya varmanın çok fazla çaba gerektirdiğine dair bir endişe vardı ve [they] yeniden düzenlesem daha iyi olur [and] Jason Momoa ile biraz daha doğal kimyaya sahip birini bulmak.”

Aquaman 2’nin yönetmeni daha az Mera’yı ikiye katladı

Depp vs. Heard davasının devamında Amber Heard’ün durumunun sorgulanmasının üzerinden bir yıldan fazla zaman geçti. deniz adamı, Filmin yönetmeni James Wan nihayet sessizliğini bozdu ile bir röportaj EW.

Yayınla konuşurken Wan, Walter Hamada’nın yorumlarını yineledi ve planın her zaman devam filminde odak noktasının Arthur ve Orm’un ilişkisine kaydırılması olduğunu belirtti.

“Bunu her zaman başından beri herkese anlattım. İlk Aquaman, Arthur ve Mera’nın yolculuğuydu. İkinci film her zaman Arthur ve Orm olacaktı. Yani ilki romantik bir aksiyon-macera filmiydi, ikincisi ise bir romantik aksiyon-macera filmi. Bunu burada bırakacağız.”

Mera Aquaman 2’de olacak ancak rolü azaltıldı

Sonunda Heard’ün geri getirilmesine karar verildi. Aquaman ve Kayıp Krallık, ancak rolünün önemli ölçüde azaldığı açık. Filmin odak noktası Black Manta’nın Arthur ve ailesi için gelmesi olmasına rağmen, Heard’ün Mera’sının kaderinde filmden çekilmek olacak gibi görünüyor ki bu da ilginç bir seçim gibi görünüyor.

Mera ve Arthur’un evlenip bir aile kurduğu göz önüne alındığında, Mera’nın Black Manta’ya karşı mücadelede onun yanında olacağı varsayılabilir. Sonuçta Arthur’un ailesi için gelirken, Mera ve Arthur’la olan çocuğu için geliyor. Peki neden Black Manta’yı adalete teslim etme savaşının bir parçası olmasın? Sonuçta, birden fazla ilişki dinamiği olan bir hikaye anlatabilirsiniz ve baş karakterin, kelimenin tam anlamıyla ailesini korumak üzerine kurulu bir rolde arka koltuğa oturması için hiçbir neden yoktur.

Heard’ün rolünün azaldığına dair ilk göstergemiz, Mera’nın çok az yer aldığı filmin ilk fragmanının yayınlanmasıyla geldi; tek bir göz açıp kapayıncaya kadar, o anı kaçıracaksınız.

Jason Momoa Aquaman 2’de zehirli bir çalışma ortamı yarattı

Çevrede devam eden tartışmada son gelişme Aquaman ve Kayıp Krallık belki de şimdiye kadarki en şok edici ve cesaret kırıcı olanıdır. İlk raporlar sırasında Jason Momoa’nın Amber Heard’ü filmde tutmak için mücadele ettiği ve müttefiki olduğu öne sürülse de, yeni raporlar çok farklı bir tablo çiziyor gibi görünüyor.

İçinde Heard’ün psikoloğu Dr. Dawn Hughes’un yakın zamanda aldığı notlar sızdırıldı. Hem Momoa’nın hem de yönetmen James Wan’ın Heard’ın filmden çıkarılmasında aktif rol aldığı belirtiliyor. Aquaman 2. Bu işe yaramayınca Momoa’nın, Heard’e “eziyet etmek” amacıyla sette Heard’in eski sevgilisi Johnny Depp gibi giyinmeye başladığı iddia edildi.

Bazıları bu eylemlerin arkadaşça bir şaka olarak görülebileceğini iddia etse de, oldukça duyurulmuş ve tartışmalı bir ayrılığın ortasındayken kendinize birinin eski sevgilisine benzer kıyafetler giymeniz hiçbir şekilde zararsız bir şaka değildir. Heard’ın karşılaştığı zehirli çalışma ortamı bununla da bitmiyor.

Dr. Hughes’un notlarına göre, Heard’ün film setinde herhangi biriyle selfie çekmesi yasaklandı ve filmle ilgili herhangi bir içeriği sosyal medya platformunda paylaşmasına izin verilmedi; hatta Wan’ın hararetli bir sohbete girdiği bile bildirildi. Filmle bağlantılı içeriğin yayınlanması hakkında Heard ile.

Zack Snyder Amber Heard’ün yanında yer aldı

Bu hikayede olumlu bir taraf varsa o da Dr. Hughes’un notlarının yayınlanmasının, DC’de Heard’ün arkasında en az bir önemli şahsiyetin bulunduğunu doğrulamış olmasıdır. Reddit’e sızdırılan mühürsüz belgelerde şu ortaya çıktı: Adalet Ligi yönetmen Zack Snyder ve yapımcı eşi Deborah Snyder, duruşma ve sonuçlar boyunca Heard’in yanında yer aldı.

Notlarda Momoa’nın Heard’ı uzaklaştırmaya çalıştığı iddia ediliyor Adalet Ligi, ama Synder, Heard’ün yanında yer aldı ve bu da onu daha çok sevmemize neden oldu!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow