150 $ indirim ve ücretsiz kargo karşılığında 6. Nesil bir iPad kazanın

TL;DR: Yenilenmiş 6. Nesil iPad ve Aksesuar Paketini 8 Aralık’a kadar edinebilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) 399 $ yerine sadece 249,99 $’a — bu %37 indirim demektir. iPad’ler çok yönlü tabletlerdir(yeni bir sekmede açılır) bu harika hediyeler olur, ancak yenisi ucuz değildir. Bir tane almanın daha kolay bir yolu, yenilenmiş bir modele gitmektir. Akıllıca alışveriş yapın […]

150 $ indirim ve ücretsiz kargo karşılığında 6. Nesil bir iPad kazanın

TL;DR: Yenilenmiş 6. Nesil iPad ve Aksesuar Paketini 8 Aralık’a kadar edinebilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) 399 $ yerine sadece 249,99 $’a — bu %37 indirim demektir.


iPad’ler çok yönlü tabletlerdir(yeni bir sekmede açılır) bu harika hediyeler olur, ancak yenisi ucuz değildir. Bir tane almanın daha kolay bir yolu, yenilenmiş bir modele gitmektir. Akıllıca alışveriş yapın ve harika bir fiyata hala yeni ve harika durumda olan bir tane bulabilirsiniz. Bu 6. Nesil iPad ile elde edeceğiniz şey bu ve 249,99 dolara satışta. Tatil için zamanında ulaştığından emin olmak için 8 Aralık’a kadar sipariş verin ve nakliye için ödeme yapmanız bile gerekmez.

Okul, iş ve ev yönetimi için harika bir hediye

İster ev ödevi üzerinde çalışıyor ister hediye bütçenizi hesaplamaya çalışıyor olun, bir iPad her türlü iş için başvuracağınız araç olabilir. Onları bu kadar harika hediyeler yapan da budur.

Uzun pil ömrüyle birlikte 9,7 inç Retina Ekran, bu tableti taşınabilir akış maratonları için bir hazine haline getiriyor. Dolu bir pille 10 saate kadar dayanabilir ve bu süreyi doldurabileceğiniz çok daha fazla şey vardır. 8 MP iSight Kamerayı kullanarak fotoğraf çekin veya 1,2 MP FaceTime kamerayı kullanarak çevrimiçi bir sınıfa katılın.

Yenilenmiş satın almanın en büyük faydalarından biri(yeni bir sekmede açılır) kesinlikle fiyattır, ancak aynı zamanda sizin için yeni bir cihaza puan vermenin daha çevre dostu bir yoludur. daha fazla e-atık yaratmak. iPad’inizin gövdesinde birkaç küçük çizik veya çizik görebilirsiniz, ancak kılıflar bunun için vardır. Satın aldığınız ürüne bir yıldırım kablosu, bir AC adaptörü ve önceden takılmış bir temperli cam ekran kapağı dahildir. Geriye kalan tek şey, onu faydalı uygulamalarla yüklemek, ancak bunu bir sonraki hediye alışverişinizde paketi açan kişiye bırakabilirsiniz.

Tatil için zamanında elinize ulaşacak uygun fiyatlı bir iPad

Yenilenmiş bir 6. Nesil iPad edinin(yeni bir sekmede açılır) 249,99 dolardan satışta. 8 Aralık, sipariş vermek ve tatil için zamanında ulaşmasını sağlamak için son gün ve kargo ücretsizdir. Kupon gerekmez.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory