AFCON 2023 canlı yayını: Afrika Uluslar Kupası’nı ücretsiz izleyin

TL;DR: AFCON 2023’ün ücretsiz canlı yayınlarına dünyanın her yerinden erişin ExpressVPN. Tüm Afrika’nın bir futbol festivali için bir araya geldiği o özel zaman. Afrika Uluslar Kupası futbol dünyasındaki hiçbir şeye benzemiyor. Bu yarışma dünyanın en iyi uluslararası takımlarından, oyuncularından ve taraftarlarından bazılarını bir araya getiriyor. Ve sonuç her zaman eğlencelidir. İşlerin nasıl gelişeceğini görmek için […]

AFCON 2023 canlı yayını: Afrika Uluslar Kupası’nı ücretsiz izleyin

TL;DR: AFCON 2023’ün ücretsiz canlı yayınlarına dünyanın her yerinden erişin ExpressVPN.


Tüm Afrika’nın bir futbol festivali için bir araya geldiği o özel zaman.

Afrika Uluslar Kupası futbol dünyasındaki hiçbir şeye benzemiyor. Bu yarışma dünyanın en iyi uluslararası takımlarından, oyuncularından ve taraftarlarından bazılarını bir araya getiriyor. Ve sonuç her zaman eğlencelidir. İşlerin nasıl gelişeceğini görmek için sabırsızlanıyoruz. Üstelik hiçbir şey harcamadan da aynısını yapabilirsiniz.

Afrika Uluslar Kupası’nı dünyanın her yerinden ücretsiz izlemek istiyorsanız ihtiyacınız olan tüm bilgiler bizde mevcut.

AFCON 2023 nedir?

Afrika Uluslar Kupası (veya AFCON), Afrika’daki başlıca uluslararası erkekler futbol müsabakasıdır. Afrika Futbol Konfederasyonu tarafından onaylanmıştır ve ilk kez 1957’de düzenlenmiştir.

Mısır, turnuvayı yedi kez kazanan, yarışma tarihindeki en başarılı ülke oldu. Senegal, 2021 finalinde Mısır’ı penaltılarda yenerek şu anki şampiyon oldu.

AFCON 2023 ne zaman?

2023 Afrika Uluslar Kupası, iki yılda bir düzenlenen turnuvanın 34.’südür. Fildişi Sahili ikinci kez ev sahipliği yapacak.

Turnuvanın bu edisyonunun, Avrupa kulüp takımları ve müsabakaları arasındaki zamanlama çakışmalarını azaltmak amacıyla başlangıçta Kuzey Yarımküre’nin yazında düzenlenmesi planlanmıştı. Ancak Fildişi Sahili’nde yaz mevsiminde yaşanan olumsuz hava koşulları nedeniyle ertelendi.

AFCON 2023 artık gerçekleşecek 13 Ocak – 11 Şubat.

AFCON 2023 nerede izlenir?

2023 Afrika Uluslar Kupası’nı izlemek söz konusu olduğunda pek çok seçenek var:

 • Avustralya — beIN Sports veya Kayo Sports

 • Belçika — RTBF

 • Brezilya – Bant TV

 • Kanada — FuboTV

 • Fransa — beIN Sports

 • Almanya — Sportdigital

 • İtalya – SportItalia

 • Nijerya — Yeni Zelanda (ücretsiz ve önerilir)

 • Hollanda – Zigo Sport

 • İskandinavlar — Viaplay

 • Portekiz — SportTV

 • Güney Afrika – SABC Spor (ücretsiz ve önerilir)

 • İspanya — LaLiga+

 • Birleşik Krallık — BBC iPlayer (ücretsiz ve önerilir) veya Sky Sports

 • ABD — Sling TV, FuboTV, Fanatiz, YouTube TV veya Hulu aracılığıyla Canlı TV ile beIN Sports

Ne yazık ki bu hizmetlerin çoğu ücretsiz değil. Ve eğer ücretsizlerse, belirli bir konumla coğrafi olarak sınırlandırılırlar, bu da başka bir ülkeden bağlanmaya çalıştığınızda engelleneceğiniz anlamına gelir. Bu, bir VPN ile donatılmadığınız sürece geçerlidir.

AFCON 2023’ü ücretsiz nasıl izleyebilirim?

İyi haber şu ki AFCON 2023, aşağıdaki gibi popüler hizmetlerle ücretsiz olarak gösterilecek: Yeni Zelanda, SABC SporVe BBC iPlayer.

BBC iPlayer yarı final ve final dahil 10 maç gösteriyor. NTA ve SABC Sport, turnuvadaki her maçın ücretsiz canlı yayınını sunuyor.

Bu hizmetlerin tümü belirli konumlarla coğrafi olarak sınırlandırılmıştır; bu, dünyanın herhangi bir yerinden bağlanmaya çalıştığınızda engelleneceğiniz anlamına gelir. Yine de her şey kaybolmadı çünkü herkes bu ücretsiz hizmetlere bir VPN ile erişebilir. Bu güçlü araçlar, gerçek IP adresinizi (dijital konum) gizler ve sizi diğer ülkelerdeki güvenli sunuculara bağlar; bu, bu ücretsiz yayın platformlarına dünyanın her yerinden erişebileceğiniz anlamına gelir.

Mashable Fırsatları

Aşağıdaki basit adımları izleyerek AFCON 2023’ün ücretsiz canlı yayınlarına erişin:

 1. Yayın dostu bir VPN’e abone olun (örneğin ExpressVPN)

 2. Uygulamayı tercih ettiğiniz cihazınıza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

 3. Uygulamayı açın ve ücretsiz kapsama alanı olan bir konumdaki (Nijerya, Güney Afrika veya Birleşik Krallık) bir sunucuya bağlanın

 4. Ziyaret etmek Yeni Zelanda, SABC Sporveya BBC iPlayer

 5. AFCON 2023’ü dünyanın her yerinden ücretsiz izleyin

Akış için en iyi VPN’ler ücretsiz değildir, ancak önde gelen VPN’ler genellikle ücretsiz deneme süreleri veya para iade garantileri sunar. Bu tekliflerden yararlanarak nakit taahhütte bulunmadan ücretsiz canlı yayınlara erişebilirsiniz. Bu tabii ki uzun vadeli bir çözüm değil ancak AFCON 2023’ü ücretsiz izlemeniz için size zaman kazandırıyor.

Akış için en iyi VPN nedir?

ExpressVPN çeşitli nedenlerden dolayı spor yayını için en iyi hizmettir:

 • 94 ülkedeki sunucular

 • iPhone, Android, Windows, Mac ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm önemli cihazlarda kullanılabilen, kullanımı kolay uygulama

 • Verilerinizin her zaman güvende olması için katı kayıt tutmama politikası

 • Yüksek bağlantı hızları

 • Beş adede kadar eşzamanlı bağlantı

 • 30-gün para iade garantisi

Bir yıllık abonelik ExpressVPN 82,82 £ fiyatla satışta ve ekstra üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan aynı zamanda bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedeklemesini ve 30 günlük cömert para iade garantisini de içeriyor.

ExpressVPN ile Afrika Uluslar Kupası’nı dünyanın her yerinden ücretsiz izleyin.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow