2022’nin En İyi Black Friday Apple Fırsatları (Birleşik Krallık)

TL;DR: Kara Cuma 2022’de indirimli Apple Saatleri, MacBook’lar ve AirPod’lar dahil olmak üzere pek çok Apple fırsatı bekliyoruz. Apple indirimleri, Kara Cuma gibi büyük alışveriş etkinliklerinde her zaman heyecan yaratır ve bu yıl da durum farklı değil. Apple Watch’lar ve MacBook’lar gibi şeylerde tasarruf etmek için pek çok fırsat bekliyoruz ve sizi 2022’deki en iyi […]

2022’nin En İyi Black Friday Apple Fırsatları (Birleşik Krallık)

TL;DR: Kara Cuma 2022’de indirimli Apple Saatleri, MacBook’lar ve AirPod’lar dahil olmak üzere pek çok Apple fırsatı bekliyoruz.


Apple indirimleri, Kara Cuma gibi büyük alışveriş etkinliklerinde her zaman heyecan yaratır ve bu yıl da durum farklı değil. Apple Watch’lar ve MacBook’lar gibi şeylerde tasarruf etmek için pek çok fırsat bekliyoruz ve sizi 2022’deki en iyi fırsatlardan haberdar etmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız.

Kara Cuma resmi olarak 25 Kasım’da başlıyor, ancak deneyimli alışverişçiler indirimlerin bu tarihten çok önce düşmeye başladığını bilecekler. Apple’da zaten birkaç göze çarpan fırsat bulabilirsiniz ve bunların hepsi dikkate değer:

Bu sayfayı Kara Cuma 2022’deki en iyi Apple fırsatlarıyla güncellemeye devam edeceğiz, bu nedenle hafta boyunca ilerledikçe düzenli olarak kontrol ettiğinizden emin olun.

Bunlar, 2022’deki en iyi Black Friday Apple fırsatları.

Teknory