Bu su geçirmez ve darbeye dayanıklı SD kart sadece 25$’a satışta

Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir. TL; DR: 12 Kasım’dan itibaren SanDisk Extreme Pro 128GB SD Card’a sahip olabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) 31$ yerine sadece 24,99$’a — bu %19’luk bir indirim. Fotoğraflarınızı nerede sakladığınız neredeyse kameranızın kendisi kadar önemlidir. Kameranızı darbeye dayanıklı bir kılıfla koruyabilirsiniz, ancak çoğu SD kart son derece kırılgan. Fotoğraflarınızı […]

Bu su geçirmez ve darbeye dayanıklı SD kart sadece 25$’a satışta


Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir.

TL; DR: 12 Kasım’dan itibaren SanDisk Extreme Pro 128GB SD Card’a sahip olabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) 31$ yerine sadece 24,99$’a — bu %19’luk bir indirim.


Fotoğraflarınızı nerede sakladığınız neredeyse kameranızın kendisi kadar önemlidir. Kameranızı darbeye dayanıklı bir kılıfla koruyabilirsiniz, ancak çoğu SD kart son derece kırılgan. Fotoğraflarınızı bir SD kartla koruyun(yeni bir sekmede açılır) HD fotoğraflar için bolca alan ve dayanıklı. SanDisk Extreme Pro 128GB SD Kart’ı 24,99$’a almak için Black Friday’i beklemeyin.

Neredeyse her yere götürebileceğiniz dayanıklı bir SD kart

SD kartınız bir su birikintisine düştüğü için sonunda bir ömür boyu fotoğraf çekmekten daha kötü ne olabilir? Extreme Pro, bu sorundan kaçınmanıza yardımcı olabilir. Fotoğraflarınızı bir Extreme Pro’da saklamak, onları bir zırhın içine atmak gibidir. Bu SD kart su geçirmez, ısıya dayanıklı, darbeye dayanıklı ve röntgen ışınlarına dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır. Diğer kontrol edilen çantalarla itilip kakılma endişesi duymadan fotoğraflarınızı bagajınızda taşıyın. sıcaklık değişimi.

Ayrıca üreticinin bir yıllık garantisi de dahildir. Bu SD kart dayanacak şekilde yapılmıştır, ancak ilk kullanım yılında başına bir şey gelirse garantiyi kontrol edin.

Veri aktarım hızları enfiye kadar olmasaydı, tüm bu korumalar çok yararlı olmazdı. Extreme Pro orada da mükemmel. Cihazınıza bağlı olarak, 90 MB/sn’ye kadar çekim hızları elde edebilir ve 4K UHD video çekerken sorun yaşamayabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) veya full HD fotoğraflar çekmek. Ardından, 170 MB/S’ye kadar dosya aktarabildiğinizde uzun gecikme süreleri olmadan fotoğraf ve videoları işlemeye başlayın.

Fotoğraflarınızı hızlı bir SD kartla koruyun

Fotoğraf makinenizde hassas bir SD kartınız var diye bu mükemmel çekimi kaybetmek için tüm çabayı sarf etmeyin. Kullanışlı bir SanDisk Extreme Pro 128GB SD Kart alın(yeni bir sekmede açılır) Black Friday öncesinde 24,99$’a (reg. 31$).

Fiyatlar değişebilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow