2022’nin En Uygun Fiyatlı Oyun Dizüstü Bilgisayarları

bu Acer nitro 5 yeni oyunlar için yeterince güçlü teknik özellikler sağlar, ancak favori oyun dosyalarınızın ne kadar büyük olduğuna bağlı olarak, fazladan M.2 SSD yuvasından er ya da geç yararlanma ihtiyacı duyabilirsiniz. Varsayılan olarak, bir NVME SSD üzerinden 8 gigabayt DDR4 RAM’e ve 4 gigabayt özel GDDR6 VRAM’e ve 256 gigabayt depolamaya sahip olacaksınız. […]

2022’nin En Uygun Fiyatlı Oyun Dizüstü Bilgisayarları

bu Acer nitro 5 yeni oyunlar için yeterince güçlü teknik özellikler sağlar, ancak favori oyun dosyalarınızın ne kadar büyük olduğuna bağlı olarak, fazladan M.2 SSD yuvasından er ya da geç yararlanma ihtiyacı duyabilirsiniz. Varsayılan olarak, bir NVME SSD üzerinden 8 gigabayt DDR4 RAM’e ve 4 gigabayt özel GDDR6 VRAM’e ve 256 gigabayt depolamaya sahip olacaksınız. Bununla birlikte, RAM çubuklarınızın birini veya her ikisini maksimum 32 gigabayt RAM ile değiştirebilirsiniz ve toplam iki adet PCIe M.2 SSD yuvasının yanı sıra bir adet 2,5 inç sabit sürücü yuvası mevcuttur.

10. Nesil Intel Core i5-10300H ve NVIDIA GeForce RTX 3050 ile oyunları sorunsuz bir şekilde oynayabilecek ve ışın izleme gibi sürükleyici unsurları deneyimleyebileceksiniz. Ayrıca, 1080p çözünürlüğe, ince çerçevelere ve ekranın yırtılma olasılığını ortadan kaldırmak için 144 Hz yenileme hızına sahip 15,6 inç IPS LED arkadan aydınlatmalı ekranda oyunlarınız harika görünecek. Oyununuz dizüstü bilgisayarınızdan daha fazla çalışma gerektirdiğinde, Acer’ın CoolBoost teknolojisi fan hızını %10 ve CPU ve GPU’nuz için soğutmayı %9 artırır. Klavyede, soğutma, yükleme gücü ve daha fazlasının tüm ayrıntılarını görselleştirmenizi sağlayan özel bir NitroSense Tuşu vardır.

Daha sıkıcı – ama yine de çok önemli – ayrıntılardan bazıları için, Acer’ın Nitro 5 dizüstü bilgisayarı Wi-Fi 6 ve Bluetooth 5.0’ı destekler, Windows 11 Home ile birlikte gelir, beş poundun biraz üzerindedir ve maksimum 11 saatlik pil ömrüne sahiptir. kırmızı arkadan aydınlatmalı klavye ve yerleşik Alexa desteği. Nitro 5 ayrıca, 3D uzamsal bir manzara ve çok daha sürükleyici bir oyun deneyimi yaratan DTS: X Ultra Audio özellikli iki yerleşik stereo hoparlöre sahiptir. Ardından, bir adet HDMI 2.0 bağlantı noktası, iki adet USB 3.2 Gen 1 Type-A bağlantı noktası, bir adet USB 3.2 Gen 2 Type-A bağlantı noktası, bir adet USB 3.2 Gen 2 Type-C bağlantı noktası, bir DC girişi bağlantı noktası, bir Ethernet bağlantı noktası var ve bir ses jakı.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow