Bugünün Wordle Yanıtı #602 – 11 Şubat 2023 Çözüm ve İpuçları

Hâlâ emin değilseniz, aradığınız Wordle çözümü “hata ayıklama”dır. Bilgisayar programlama ve yazılım geliştirmede hata ayıklama, yazılım veya sistemlerdeki hataları veya hataları bulma ve düzeltme işlemidir. Terimin tarım ve güvenlik alanlarında uygulamaları olsa da en yaygın kullanımı bilgisayar programlama ve yazılım geliştirmedir. Bu muhtemelen, birçok etimoloji kaynağının kelimenin kökeni olduğuna inandıkları şeyi çevreleyen koşullardan kaynaklanmaktadır. Hikaye […]

Bugünün Wordle Yanıtı #602 – 11 Şubat 2023 Çözüm ve İpuçları

Hâlâ emin değilseniz, aradığınız Wordle çözümü “hata ayıklama”dır. Bilgisayar programlama ve yazılım geliştirmede hata ayıklama, yazılım veya sistemlerdeki hataları veya hataları bulma ve düzeltme işlemidir. Terimin tarım ve güvenlik alanlarında uygulamaları olsa da en yaygın kullanımı bilgisayar programlama ve yazılım geliştirmedir. Bu muhtemelen, birçok etimoloji kaynağının kelimenin kökeni olduğuna inandıkları şeyi çevreleyen koşullardan kaynaklanmaktadır.

Hikaye şöyle devam ediyor: 1945’te ABD Donanması Amirali ve programlama öncüsü Grace Hopper, Harvard Üniversitesi’nde bir Mark II bilgisayarı üzerinde çalışırken, kendisi ve arkadaşları bir röleye sıkışmış ve bilgisayarın düzgün çalışmasını engelleyen gerçek bir güve keşfettiler. Hatayı kaldırdıktan sonra Hopper, 1981 tarihli bir makaleye göre sistemde “hata ayıkladıklarını” belirtti. “Bilgi Dünyası.” Diğer kaynaklar, kelimenin kökenini 1878’e kadar uzanıyor ve onu Thomas Edison’a atfediyor, ancak kaynaklara göre bağlam belirsiz. etimoloji.

Wordle’ı oynaması çok daha eğlenceli kılan, bunun gibi rastgele şeyler öğrenme fırsatıdır. Aynı şeyi düşünüyorsanız, Wordle gibi aynı faydayı sağlayabilecek bir sürü başka oyun var.

Teknory