Pokémon Scarlet And Violet: The Hidden Treasure Of Area Zero DLC Son Sözü Ocak Ayında Yayınlanacak

Geçen yıl piyasaya sürülmesinin ardından Pokémon Scarlet ve Violet, Hidden Treasure of Area Zero hikayesinin bir parçası olarak iki DLC aldı. İlki The Teal Mask Eylül ayında Switch’e çıktı; İkincisi, Indigo Disk geçen hafta geldi ve beraberinde birçok efsaneyi ve favori başlangıç ​​Pokémon’u da getirdi. Şimdi, Nintendo ve The Pokémon Company, The Hidden Treasure of […]

Pokémon Scarlet And Violet: The Hidden Treasure Of Area Zero DLC Son Sözü Ocak Ayında Yayınlanacak

Geçen yıl piyasaya sürülmesinin ardından Pokémon Scarlet ve Violet, Hidden Treasure of Area Zero hikayesinin bir parçası olarak iki DLC aldı. İlki The Teal Mask Eylül ayında Switch’e çıktı; İkincisi, Indigo Disk geçen hafta geldi ve beraberinde birçok efsaneyi ve favori başlangıç ​​Pokémon’u da getirdi. Şimdi, Nintendo ve The Pokémon Company, The Hidden Treasure of Area Zero’nun Ocak ayında oyuna girecek bir sonsöz alacağını açıkladı.

Şirketler bunu bugün “Land of Kitakami”de eğitmenleri bekleyen yeni bir macerayı anlatan kısa bir fragmanla duyurdular. Sonsöz 11 Ocak Perşembe günü saat 06:00 PT/9:00 ET’de yayınlanacak ve 9. Nesil yolculuğundaki arkadaşlara veda etmenin yanı sıra, bugünkü fragman da yeni bir Pokémon gibi görünen bir şeyi tanıtıyor.

Aşağıda kendiniz kontrol edin:

Sonsözü oynayabilmek için “Pokémon Scarlet veya Violet’te belirli bir oyun sonrası etkinliği” tamamlamanız ve The Teal Mask ve The Indigo Disk’in ana hikayelerini tamamlamanız gerekir.

Oyunlar hakkında daha fazla bilgi için okuyun oyun Bilgilendiricisi Pokémon Scarlet ve Violet incelemesini yapın ve ardından Teal Mask izlenimlerimize buradan göz atın.


Bu sonsözden ne görmeyi umuyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory