2023 Ford F-150 Raptor R İlk Sürüş: Yırt ve Yırt

Ayaklarının altındaki nemli kumla, Raptor R, açık damper egzozunun arkasından tüm boğazı çığlık atarken ileriye fırlamakta sorun yaşamadı. Tekerleğin bir hareketi ve gaz kelebeğinden ağır bir ayakla, kamyon uzun, kumlu kaydıraklardan yana doğru yuvarlandı, ancak ben yaptığımda yumuşadı. Baja modu varsayılan olarak dört tekerlekten çekişe ayarlıdır, bu da arka tarafın kaymasını sınırlandırır, ancak koşuları daha …

2023 Ford F-150 Raptor R İlk Sürüş: Yırt ve Yırt

Ayaklarının altındaki nemli kumla, Raptor R, açık damper egzozunun arkasından tüm boğazı çığlık atarken ileriye fırlamakta sorun yaşamadı. Tekerleğin bir hareketi ve gaz kelebeğinden ağır bir ayakla, kamyon uzun, kumlu kaydıraklardan yana doğru yuvarlandı, ancak ben yaptığımda yumuşadı. Baja modu varsayılan olarak dört tekerlekten çekişe ayarlıdır, bu da arka tarafın kaymasını sınırlandırır, ancak koşuları daha hızlı ve daha kolay kontrol edilmesini sağlar, ancak 2WD’ye basit bir düğmeye basılması bir uğultu seansını tam bir isyana dönüştürdü.

Dört tekerlekten çekişe geri döndüğümüzde ve bazı daha küçük kum tepeleriyle uğraşırken, Raptor R, biz kum tepelerinin yanından tırmandığımızda – eğer istersen kamyonla sörf yaparken – ve sonra çökerek, tekerlek izlerinde ve tozlu mogullarda koşarken, ceza için bir oburdu. bir sonraki oyun alanına bırakın. Silver Lake’in sürekli değişen arazisi, Raptor’a çok az çabayla üstesinden geldiği sayısız zorluk sundu. Yastıklı kum yığınlarında, aracın gaz kelebeği yönetimi, bol hırıltısıyla birlikte, karaya çıkma gibi ezici bir endişe duymadan geçmesine izin verdi. Diğer bölgelerde, biz tepelere ve ağaçların arasından tırmanırken Raptor tutunacak yer bulurken titredi. Bu sırada, hakim düşünce, arabanın ne kadar iş yaptığı ve daha küçük bir araçta olsaydım, kendimi çok sayıda kötü pozisyona sokacağımdı.

Ayrıca, açıkçası Raptor R’ye karşı kaba davrandığım gerçeği de vardı. Bir durum hafif bir dokunuş gerektirdiğinde, çekici indirdim. Daha düzgün bir yol varsa, ben zor olanı seçtim. Off-road’da “olabildiğince yavaş, gerektiği kadar hızlı” dedikleri gibi, ancak Raptor R, en sorun çıkaran arkadaşınız gibi tam tersini teşvik eder. Bilirsin, eğlenceli olan. Her şey boyunca, Ford topaklarını aldı ve yürümeye devam etti. Yeterince çabalarsan herhangi bir kamyonu kırabilirsin ama Raptor R’ye attığım her şey onu yavaşlatmaya yetmedi.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow