Witcher yazarı, Netflix’in uyarlama konusundaki tavsiyesini dikkate almadığını ve Witcher 3’ü oynamayı düşünmediğini söyledi

Witcher yazar Andrzej Sapkowski, CD Projekt Red’in oyunlarını oynamakla ilgilenmiyor. Viyana Comic Con’da Avusturya web sitesiyle yakın zamanda yapılan bir röportaj sırasında Tahıl öldürücüleryepyeni bir hikayeye sahip olan fantastik yazar Cadı kitap üzerinde çalışılıyor – romanlarının popüler Netflix uyarlamasının yanı sıra CD Projekt Red’in oyunlarını da tartıştı (üzerinden) PC Oyuncusu). Diziyle ilgili geri bildirimde bulunup […]

Witcher yazarı, Netflix’in uyarlama konusundaki tavsiyesini dikkate almadığını ve Witcher 3’ü oynamayı düşünmediğini söyledi

Witcher yazar Andrzej Sapkowski, CD Projekt Red’in oyunlarını oynamakla ilgilenmiyor.

Viyana Comic Con’da Avusturya web sitesiyle yakın zamanda yapılan bir röportaj sırasında Tahıl öldürücüleryepyeni bir hikayeye sahip olan fantastik yazar Cadı kitap üzerinde çalışılıyor – romanlarının popüler Netflix uyarlamasının yanı sıra CD Projekt Red’in oyunlarını da tartıştı (üzerinden) PC Oyuncusu).

Diziyle ilgili geri bildirimde bulunup bulunmadığı sorulduğunda Sapkowski, kitaplarının uyarlanması için Netflix’e tavsiyelerde bulunduğunu ancak kendilerinin onu dinlemediğini paylaştı.

“Belki onlara bazı fikirler verdim ama beni hiç dinlemediler” dedi gülerek ve tekrarladı: “Asla dinlemiyorlar.” Görünüşe göre Netflix’ten birisinin “Bu kim? Bu bir yazar, hiç kimse değil” diyerek elini sallayarak elini sallıyormuş gibi görünüyordu.

Son derece başarılı oyunları içeren bir üçleme ortaya çıkan oyunlara gelince Witcher 3: Vahşi Av, Hayranlar arasındaki popülaritesine rağmen Sapkowski onlarla oynamayı hiç düşünmüyor.

Oyunları hiç oynayıp oynamadığı sorulduğunda şöyle yanıt verdi: “Asla. Bunun için zamanım yok ve bu benim için eğlence değil. Hayır… Hiç oynamadım ve oynamayı da düşünmüyorum.”

Sapkowski’nin bir sonraki maçla ilgilenmeyeceğini varsaymak doğru olur. Cadı Şu anda geliştirme aşamasında olan CD Projekt Red’in oyunu. Kod adı “Polaris” olan proje Mart 2022’de duyuruldu ve bazı resmi çizimler dışında, oyunun seri için “yeni bir destan” başlatacağı gerçeği dışında proje hakkında çok az şey biliyoruz.

CD Projekt Red ayrıca geçtiğimiz günlerde sekiz yıl aradan sonra resmi bir mod editörünün şu anda PC sürümü için çalışmakta olduğunu duyurdu. Witcher 3.

Tatil sezonuna yaklaşırken en iyi oyun indirimlerini arıyorsanız, Kara Cuma oyun fırsatları rehber, en iyiler için seçtiklerimizle birlikte Kara Cuma video oyunu fırsatları bazı harika teklifler içeriyor.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow