2023’te Kodi için En İyi VPN (Birleşik Krallık)

Bu içerik ilk olarak Mashable’da ABD’li bir kitle için yayınlandı ve Birleşik Krallık’taki izleyiciler için uyarlandı. Bir film hayranıysanız veya art arda dizi izlemekten zevk alıyorsanız, muhtemelen Kodi’yi duymuşsunuzdur. Kodi, tüm cihazlarınız arasında paylaşılabilen tüm müzik, film ve TV içeriğiniz için bir merkez görevi gören ve daha önce XBMB olarak bilinen ücretsiz, açık kaynaklı bir […]

2023’te Kodi için En İyi VPN (Birleşik Krallık)

Bu içerik ilk olarak Mashable’da ABD’li bir kitle için yayınlandı ve Birleşik Krallık’taki izleyiciler için uyarlandı.

Bir film hayranıysanız veya art arda dizi izlemekten zevk alıyorsanız, muhtemelen Kodi’yi duymuşsunuzdur. Kodi, tüm cihazlarınız arasında paylaşılabilen tüm müzik, film ve TV içeriğiniz için bir merkez görevi gören ve daha önce XBMB olarak bilinen ücretsiz, açık kaynaklı bir yazılım medya oynatıcı uygulamasıdır.

Gadget’larınızı dijital akış merkezinin bir parçası haline getirebilme, her türlü dosya biçimine erişebilme ve tek bir yerde içerik arama, coğrafi olarak engellenen içeriği izleme ve iPlayer gibi eklentiler yoluyla çok sayıda özelleştirilebilir özellik ekleme gibi avantajlar içerir. akış içeriği için gereklidir. Tabii ki dezavantajlar da var, ancak bunların çoğu, bir cihazdan çıkan verileri şifreleyen ve başkalarının ne indirdiğinizi görmesini imkansız kılan bir VPN ile dolaşılabilir.

VPN nedir?

VPN’ler, gerçek IP adresinizi gizleyen özel bir ağ oluşturarak bilgileriniz için koruma sağlayan güvenlik araçlarıdır. Tüm çevrimiçi trafiğiniz şifreli bir tünelden geçtiği için tüm etkinlikleriniz izlenemez ve güvenlidir. Tünelin içini kimse göremez ve tünelin içindeki her şey bilgisayar korsanları, virüsler ve kötü amaçlı yazılımlar gibi çevrimiçi tehditlere karşı korunur.

Gerçek IP adresinizi gizleme eylemi, önde gelen akış sitelerini başka bir ülkede bulunduğunuzu düşünmeleri için kandırabilir.

Kodi için bir VPN’e mi ihtiyacınız var?

Kullanırken bir VPN’e sahip olmak önemlidir Kodi(Yeni bir sekmede açılır) medya oynatıcı popüler ve açık kaynak olduğundan, bilgisayar korsanları tarafından istismar edilen güvenlik açıkları kaçınılmazdır. Bunlar, Resmi Kodi Eklenti Deposunda bulunanlardan ziyade, ağırlıklı olarak bazıları korsan malzeme sunan üçüncü taraf eklentilerinde bulunur. VPN’ler, gerçek konumunuzu başkalarından gizlemek için sanal bir IP adresi atayarak sizi güvenlik dolandırıcılıklarından, virüslerden ve kötü amaçlı yazılımlardan korur. Örneğin, bir VPN, ev ağınıza bir Kodi kutusundan bulaşan kötü amaçlı yazılımı durdurabilir ve bağlantıyı güvenli hale getirerek bilgisayarınıza veya dizüstü bilgisayarınıza ekstra bir koruma katmanı ekleyebilir.

Bir VPN kullanmak ayrıca bir Kodi kullanıcısının anonim hale gelmesine olanak tanıyarak bilgisayar korsanlarının bir eklenti için gereken kişisel verileri toplamasını ve izlenemeyen farklı bir IP adresi atamasını engelleyerek sizi güvende tutar ve izleme alışkanlıklarınızı gizli tutar. Bu, coğrafi olarak engellenmemiş ve korsan içerik izleme söz konusu olduğunda (ki bunu kesinlikle tasvip etmiyoruz) bir avantaj olduğu anlamına gelir.

Kodi’yi ne için kullanmayı seçerseniz seçin, bir VPN çok ihtiyaç duyulan güvenliği sunarken özelliklerini geliştirecektir.

Kodi için en iyi VPN nedir?

VPN sağlayıcılarını değerlendirirken NordVPN’i gerçekten seviyoruz(Yeni bir sekmede açılır) rakipsiz güvenliği ve kayıt tutmama politikası nedeniyle Kodi için. Piyasadaki en büyük VPN hizmetlerinden biri olan NordVPN, iOS, Android, Mac OS ve daha fazlası için kullanıcı dostu uygulamalara sahiptir; böylece tüm cihazlarınız kapsanabilir. Biz de PureVPN hayranıyız(Yeni bir sekmede açılır)Netflix ve Amazon Prime gibi coğrafi olarak engellenen akış hizmetlerine erişmek için kullanmanın en kolay VPN olduğunu keşfettik. Kabul edelim – Kodi, eğlencenizi deneyimlemenizin tek yolu değil ve Kodi için bir VPN’e yatırım yapacaksanız, akış hizmetleriyle de iyi çalışması mantıklı. Hepimiz seçeneklerle ilgiliyiz.

İster yüksek hızlar ister kolay bir arayüz arıyor olun, en iyi seçeneklerinizi sıraladık.

Bunlar, 2023’te Kodi için en iyi VPN’lerdir.

Teknory