Motorola Edge 40 sızıntısı dört farklı renk yolunu ortaya koyuyor

TL;DR Motorola Edge 40’ın yeni görselleri sızdırıldı. Görüntüler, cihaz için dört renk grubunu gösterir. Dört renkten üçü suni deri dokusuna sahiptir. Motorola Edge 40 Pro bu hafta başlarında piyasaya sürüldüğünde, Edge 40 hakkında hiçbir şey duymamış olmamız biraz sürpriz oldu. Görünüyor ki Roland Quandt ile ilgili Gelecek Kazan Motorola Edge 40’ın bazı fotoğraflarını ele geçirmeyi […]

Motorola Edge 40 sızıntısı dört farklı renk yolunu ortaya koyuyor

Motorola Edge 40 Macenta

TL;DR

  • Motorola Edge 40’ın yeni görselleri sızdırıldı.
  • Görüntüler, cihaz için dört renk grubunu gösterir.
  • Dört renkten üçü suni deri dokusuna sahiptir.

Motorola Edge 40 Pro bu hafta başlarında piyasaya sürüldüğünde, Edge 40 hakkında hiçbir şey duymamış olmamız biraz sürpriz oldu.

Görünüyor ki Roland Quandt ile ilgili Gelecek Kazan Motorola Edge 40’ın bazı fotoğraflarını ele geçirmeyi başardı. Sızıntı, telefonu dört farklı renkte gösteriyor: Viva Magenta, Nebula Green, Lunar Blue ve Eclipse Black. İlginç bir şekilde, dört renkten sadece üçü suni deri dokusuna sahip, Lunar Blue istisna olarak.

Viva Magenta dikkatinizi çekiyorsa, bunun nedeni Pantone Yılın Rengi seçilmesi ve ilk olarak Motorola Edge 30 Fusion’da piyasaya sürülmesi olabilir. Bu başarı, ahizenin arka tarafında alt kısma yakın bir yerde bulunan rozetle belirtilir.

Telefon henüz çıkmamış olsa da, sızıntılara dayalı olarak devam etmemiz gereken bazı bilgiler var. Edge 40’ın, 8 GB RAM ve 128 GB ila 256 GB depolama ile birleştirilmiş bir Dimensity 8020 işlemci üzerinde çalışması bekleniyor. Cihaza güç vermek, 68 W kablolu TurboPower şarjı ve 15 W kablosuz şarjı destekleyen 4.400 mAh pil olabilir.

Telefonun ayrıca Full HD Plus OLED ekrana sahip olacağına inanılıyor. Kameralara gelince, iki arka kamera ve bir selfie kamerası bulunmalıdır. Ana kameranın 50 MP olması beklenirken, ultra geniş kamera 13 MP olacak ve selfie 32 MP olacak.

Ne yazık ki, şirket henüz ahizeyi duyurmadığı için bu telefonun mağaza raflarına ne zaman geleceği hala bilinmiyor.


Motorola Edge 40 sızıntısı dört farklı renk yolunu ortaya koyuyor

Teknory