2023’te Para Kazanmak İçin En İyi 5 Android Uygulaması

Swagbucks’a çok benziyor, İbotta alışverişlerinizde para iadesi sunar. Ibotta, hem çevrimiçi mağazalarda hem de şahsen satın alımlarda çalışır. Para iadesi kazanmak için, uygulamadaki tekliflerinizi seçmelisiniz. Bakkaliye (Ibotta’nın başladığı şey buydu), giysiler veya teknolojik aletler gibi istediğiniz şeyleri satın alın ve ardından puanlarınızı uygulamada kullanın. Bunu, makbuzunuzu yükleyerek veya anında puan almak için bir Ibotta sadakat […]

2023’te Para Kazanmak İçin En İyi 5 Android Uygulaması

Swagbucks’a çok benziyor, İbotta alışverişlerinizde para iadesi sunar. Ibotta, hem çevrimiçi mağazalarda hem de şahsen satın alımlarda çalışır. Para iadesi kazanmak için, uygulamadaki tekliflerinizi seçmelisiniz. Bakkaliye (Ibotta’nın başladığı şey buydu), giysiler veya teknolojik aletler gibi istediğiniz şeyleri satın alın ve ardından puanlarınızı uygulamada kullanın. Bunu, makbuzunuzu yükleyerek veya anında puan almak için bir Ibotta sadakat kartı alarak yapabilirsiniz. Ibotta, uygulama aracılığıyla daha sonra alışveriş için kullanabileceğiniz hediye kartları da satıyor.

Uygulama, çok sayıda popüler perakendeci ve restoranla ortaktır. Liste Uber, Kohl’s, Booking.com, CVS, Walmart, Groupon, Costco, eBay, Walgreens, Petco, Trader Joe’s, Adidas, Best Buy ve daha fazlasını içerir. Nakit geri ödemeler PayPal aracılığıyla, doğrudan banka hesabınıza veya dijital hediye kartları şeklinde yapılır.

Dezavantajı nedir? Onları gerçekten kullanabilmek için yeterli nakit geri ödeme ödülü almanız biraz zaman alabilir. En az 20 ABD dolarına ihtiyacınız olacak, ancak hediye kartları almak istiyorsanız, bazılarının maliyeti 25 ABD doları ve üzerindedir. Ayrıca ödüllerinizi anında alamayabilirsiniz – bu tamamen satıcıya bağlıdır.

Teknory