İkinci El Satın Alınabilecek En Güvenilir ve Ucuz 5 Honda

Honda Element, bazı sürücüler için rahatsız edici olabilecek kutumsu bir görünüme sahiptir, ancak güvenilir, ikinci el bir SUV arıyorsanız ve görünüş sizin için o kadar önemli değilse (veya estetiği gerçekten seviyorsanız) ), iyi bir seçim. Bu, özellikle kullanılmış Honda’nızı bisiklete binmek, kamp yapmak, sörf yapmak, yürüyüş yapmak ve diğer maceralı boş zaman etkinlikleri için yola […]

İkinci El Satın Alınabilecek En Güvenilir ve Ucuz 5 Honda

Honda Element, bazı sürücüler için rahatsız edici olabilecek kutumsu bir görünüme sahiptir, ancak güvenilir, ikinci el bir SUV arıyorsanız ve görünüş sizin için o kadar önemli değilse (veya estetiği gerçekten seviyorsanız) ), iyi bir seçim. Bu, özellikle kullanılmış Honda’nızı bisiklete binmek, kamp yapmak, sörf yapmak, yürüyüş yapmak ve diğer maceralı boş zaman etkinlikleri için yola çıkarmayı planlıyorsanız geçerlidir. Farklı düzeni ve ikiye ayrılan yan kapıları, onu sörf tahtaları, kayaklar, dağ bisikletleri ve diğer hacimli ekipmanlarda sıkıştırmak için mükemmel kılar.

JD Power’ın tüketici geri bildirimlerine göre, 2011 modeli ve ondan hemen önce piyasaya sürülen birkaç model, bulabileceğiniz en güvenilir Öğelerdir. 2011 Honda Element, iç hacmine ek olarak ileri görüşlülüğünden övgüyle 81 kalite ve güvenilirlik puanı ve 80 sürüş deneyimi puanı aldı. Ancak araç sahipleri, bu iç mekanın kalitesiyle ilgili sorunların yanı sıra yavaş hızlanma ve yol tutuş eğrileriyle ilgili sorunlar bildirdi.

Yine de, 2011 Honda Element dört tekerlekten çekişlidir ve beş ileri otomatik şanzımanın yanı sıra ön ve yan hava yastıkları içerir. Diğer Honda’larla karşılaştırıldığında bile, kullanılmış Elementler makul fiyatlıdır ve ucuz, güvenilir ve ferah bir ikinci el Honda arıyorsanız kesinlikle dikkate almaya değer.

Teknory