2023’ün En İyi iPad VPN’i (Birleşik Krallık)

Yani bir şeye yatırım yapmayı düşünüyorsunuz vpn? Bu ilk adım. İkinci adım biraz daha zor. Bu güçlü siber güvenlik hizmetlerinden birine yatırım yapmaya karar vermek kolay kısımdır, ancak aslında sizin ve teknolojiniz için doğru VPN’i seçmek zordur. Ancak korkmayın, çünkü bilinçli bir karar vermenize yardımcı olabiliriz. Bir VPN’e abone olmadan önce bilmeniz gereken her şey […]

2023’ün En İyi iPad VPN’i (Birleşik Krallık)

Yani bir şeye yatırım yapmayı düşünüyorsunuz vpn? Bu ilk adım. İkinci adım biraz daha zor. Bu güçlü siber güvenlik hizmetlerinden birine yatırım yapmaya karar vermek kolay kısımdır, ancak aslında sizin ve teknolojiniz için doğru VPN’i seçmek zordur. Ancak korkmayın, çünkü bilinçli bir karar vermenize yardımcı olabiliriz.

Bir VPN’e abone olmadan önce bilmeniz gereken her şey burada.

VPN nedir?

Bir VPN, gerçek IP adresinizi gizleyen özel bir ağ oluşturarak çevrimiçi olduğunuzda verileriniz ve kimliğiniz için hayati bir koruma sağlar. Bu ağ, tüm bilgilerinizi gönderdiğiniz korumalı bir tünel oluşturur, bu nedenle açıkta bilgi gönderip almak yerine, her şey şifreli bir bağlantı kisvesi altında gerçekleşir. Bu işlemin sonucunda verilerinizi kimse göremez ve tüm faaliyetleriniz virüsler, bilgisayar korsanları ve kötü amaçlı yazılımlar gibi çevrimiçi tehditlere karşı korunur.

iPad’iniz için gerçekten bir VPN’e ihtiyacınız var mı?

Hepimiz iOS cihazlarının genellikle Android ile çalışan cihazlardan daha güvenli olduğunu biliyoruz, ancak bu, en değerli varlıklarınız için bir tür siber güvenliğe yatırım yapmamanız gerektiği anlamına gelmez. Bunun nedeni, web’de her gezindiğinizde veya halka açık WiFi’ye her bağlandığınızda, verilerinizin çevrimiçi tehditlere maruz kalabilmesidir. Aktarım sırasında verilerinizin korunmasını sağlamak için bir VPN’e ihtiyacınız vardır.

iPad’inizi bir VPN ile ortak kullanmayı düşünmenizin diğer bir nedeni de akışla ilgilidir. VPN’ler gerçek IP adresinizi gizler ve sizi başka bir konumdaki güvenli bir sunucuya bağlar. Bu hızlı ve kolay işlem, önde gelen akış sitelerini başka bir ülkeden bağlandığınızı düşünmeleri için kandırabilir, bu da normalde o konumda kilitli olan tüm içeriği izleyebileceğiniz anlamına gelir. iPad’inizde Netflix ve Prime Video gibi ekstra içerikleri izlemek istiyorsanız, akış dostu bir VPN’i ciddi olarak düşünmelisiniz.

Ücretsiz VPN kullanmalı mıyım?

En iyi VPN’lerin birçok ücretsiz sürümünün yanı sıra, premium bir planla elde ettiğiniz her şeye tam erişim sağlayan ücretsiz VPN denemeleri vardır. Bunu akılda tutarak, neden bir VPN için ödeme yapasınız ki?

Hayattaki çoğu şeyde olduğu gibi, VPN’lerle ödediğinizin karşılığını alırsınız. Ücretsiz sürümlerde her zaman yakalamalar vardır ve bu normalde sınırlı veri kullanımı şeklindedir. Bu planlar bazı insanlar için iyi çalışacaktır, ancak hareket halindeyken yayın yapacak veya indirecekseniz, işe yaramayacaktır. Ücretsiz denemeler farklı çalışır: sınırlama olmaksızın gelirler, ancak genellikle çok uzun sürmezler. Denemeler size taahhütte bulunmadan önce bir hizmeti test etme fırsatı verir, ancak seyahat ediyorsanız bu uzun vadeli bir çözüm değildir.

Kullanım sınırlaması olmadan gelişmiş güvenlik özelliklerine erişmek için ödeme yapmanız gerekir.

iPhone’unuz için en iyi VPN nedir?

Herkese uyan tek bir hizmet olmasa da, iPad gibi iOS cihazlarıyla etkili bir şekilde ortak olabilen çok sayıda VPN vardır. Sizin için en iyi hizmeti belirlemenize yardımcı olmak için iPad’inizi korumak için en iyi VPN’leri listeledik. ExpressVPN, CyberGhost VPN ve NordVPN gibi popüler hizmetlerin öne çıktığı bu listede herkes için bir şeyler olmalı.

Bunlar, 2023’teki en iyi iPad VPN’leridir.

Teknory