2024 yılında muhtemelen gişede başarısız olacak 4 film

Gelecek yıl gösterime girecek çok sayıda büyük film var ancak bu belirli filmler gişede başarısız olma tehlikesiyle karşı karşıya. 2023 sinema açısından nasıl bir yıldı. Galaksinin Koruyucuları veda etti, Batman geri döndü ve Willy Wonka’nın kökenlerine tanık olduk. İzleyiciler geçtiğimiz 12 ay boyunca gelip giden çok sayıda film izlerken, sinema açısından pek çok iniş ve […]

2024 yılında muhtemelen gişede başarısız olacak 4 film

Gelecek yıl gösterime girecek çok sayıda büyük film var ancak bu belirli filmler gişede başarısız olma tehlikesiyle karşı karşıya.

2023 sinema açısından nasıl bir yıldı. Galaksinin Koruyucuları veda etti, Batman geri döndü ve Willy Wonka’nın kökenlerine tanık olduk. İzleyiciler geçtiğimiz 12 ay boyunca gelip giden çok sayıda film izlerken, sinema açısından pek çok iniş ve çıkışlar yaşandı.

Gişede de talihsiz bir tarih yaşandı. Harikalar Marvel Sinematik Evreni’nin başarısız olan ilk filmi olurken, yapım aşamasındaki on yıl Flaş benzer bir kadere maruz kaldı ve izleyicileri “süper kahraman yorgunluğu” teorisinin gerçekten gerçek bir şey olup olmadığı konusunda sorgulamaya yöneltti.

Tüm bunları göz önünde bulundurduğumuzda ve önümüzdeki 12 ay içinde vizyona girecek bir sürü yeni filmle birlikte, bize ileriye bakma ve 2024’teki filmlerin iniş ve çıkışlarından bazılarını düşünme fırsatı veriyor. kendileri de benzer bir durumda Harikalar veya Flaş?

Bu bağlamda, önümüzdeki yıl düşük performans gösterme veya gişede tamamen başarısız olma tehlikesiyle karşı karşıya olan filmlerden bazılarını burada bulabilirsiniz.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow