‘The Flash’ Parodisi, DC’nin En Olağandışı Geçiş Karakterlerini Bir Araya Getiriyor

Warner Bros. Animation aracılığıyla görüntü Yaklaşan DC gişe rekorları kıran Flaş bazı ikonik karakterleri beyaz perdeye geri getirecek şekilde ayarlandı. Michael Keaton’ın Batman rolünü yeniden canlandırdığını görmek harika olsa da, Flashpoint hikayesinin bu DC Studios uyarlaması şimdiye kadar biraz uysal görünüyor. Neyse ki, cesur bir ruh, gerçek bir DC süper kahraman geçişinin gerçekte nasıl görünmesi […]

‘The Flash’ Parodisi, DC’nin En Olağandışı Geçiş Karakterlerini Bir Araya Getiriyor

Warner Bros. Animation aracılığıyla görüntü

Yaklaşan DC gişe rekorları kıran Flaş bazı ikonik karakterleri beyaz perdeye geri getirecek şekilde ayarlandı. Michael Keaton’ın Batman rolünü yeniden canlandırdığını görmek harika olsa da, Flashpoint hikayesinin bu DC Studios uyarlaması şimdiye kadar biraz uysal görünüyor. Neyse ki, cesur bir ruh, gerçek bir DC süper kahraman geçişinin gerçekte nasıl görünmesi gerektiğini göstermek için çoklu evrenden yararlanmayı başardı.

Twitter kullanıcısı @zerowontmiss, hayranların alması gereken nihai DC geçişinin bir videosunu paylaştı. İçinde, James Gunn’ın yeniden başlatılmasından önce Süpermen rolünü son bir kez yeniden canlandıran Henry Cavill var, Ryan Reynold’un Green Lantern’ine ikinci bir şans verildi ve sonunda Flash olarak Ezra Miller’ın yerini alan Grant Gustin var. Üstüne üstlük Christian Bale, Bruce Wayne olarak dramatik bir giriş yapıyor. Bu, yapacak olan DC crossover’dır. Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok kalbini ye.

DC’nin bu tür bir geçişi eğlendirmemesi çok yazık. DC Elseworlds’ün bir parçası olsa bile, DC Studios’un Snyderverse öncesi eski muhafızlara veya Arrowverse’i mümkün kılanlara daha fazla değer verdiğini görmek harika olurdu. Ne de olsa hayranlar, sonsuz sayıdaki karakter nedeniyle Cavill’in Süpermen’i için ana DCU hikayesinin dışında hala yer olduğunu savundu. yarasa Adam var olan filmler. Ne olursa olsun, insanlar videoyu gerçekten beğendi ve gerçek olmasını diledi.

DC’ler iken Flaş Bazı modern DC efsaneleri ekrana geri dönmeyecek, hayranlar Keaton’ın Batman ve Sasha Calle’in Kara Zor-El’i, ikincisi yakın zamanda Cavill’den onay mührü almış Kara Zor-El ile süslenecek. Gunn, yeniden başlatmasında gelişmiş bir DCU sözü verdi ve yepyeni bir Superman ve Batman filminin yanı sıra yeni bir Green Lantern filmi duyurdu.

Flaş 16 Haziran 2023’te sinemalarda olması planlanıyor.

Yazar hakkında

avatarı

Erielle Sudario

Erielle Sudario, We Got This Covered’in Dijital Yapımcısıdır. İş dışında ya bir “Zindanlar ve Ejderhalar” kampanyası yazıyor, video oyunları oynuyor ya da klavye yapıyor. Erielle, Western Sydney Üniversitesi’nden İletişim Lisans Derecesine (film ve gazetecilik alanında uzmanlaşmış) ve Avustralya film, Televizyon ve Radyo Okulu’ndan Radyo ve Podcasting alanında Yüksek Lisans Diplomasına sahiptir.

Teknory