11 Bit Studios, Yeni Bilim Kurgu Macerası The Alters’ın İlk Oynanışını Tanıttı

This War of Mine, Frostpunk ve Children of Morta’nın arkasındaki geliştirici 11 Bit Studios, geçen yıl The Alters’ı tanıttı. Buna, bir uzay görevi ters gittikten sonra bir adamın hayatta kalmaya ve umarım eve dönmeye çalıştığı bir bilim kurgu macerası adı verildi. Bunu yapabilmek için hem kendisine hem de kendisinin çeşitli kopyalarına güvenmesi gerekir. Bugün, 11 […]

11 Bit Studios, Yeni Bilim Kurgu Macerası The Alters’ın İlk Oynanışını Tanıttı

This War of Mine, Frostpunk ve Children of Morta’nın arkasındaki geliştirici 11 Bit Studios, geçen yıl The Alters’ı tanıttı. Buna, bir uzay görevi ters gittikten sonra bir adamın hayatta kalmaya ve umarım eve dönmeye çalıştığı bir bilim kurgu macerası adı verildi. Bunu yapabilmek için hem kendisine hem de kendisinin çeşitli kopyalarına güvenmesi gerekir.

Bugün, 11 Bit Studios, The Alters’ın oynanışına ilk bakışımızı sunan ve bunun üçüncü şahıs, temel inşa eden bir hayatta kalma oyunu olduğunun altını çizen yeni bir fragmanını yayınladı. Ekip, hikayenin, Jan’ın büyük bir güneşe dönüşen, yaşanmaz bir gezegene çarpmasının ardından “hayatı belirleyen seçimler ve kişinin gidebileceği farklı yolları keşfetmesiyle şekillendiğini” söylüyor.

Aşağıdaki The Alters oynanış fragmanından kendiniz kontrol edin:

Bir basın bülteninde, “Zamana karşı bu umutsuz yarışta Jan, kendi birçok versiyonunu yaratmak için yerel Rapidium kristallerini kullanmalı: ‘Alters’.” “Sürekli hareket eden bir mobil tabanda hem ekip çalışması hem de geniş bir uzmanlık yelpazesi oluşturmak hayatta kalmak için vazgeçilmezdir. Değişim süreci sırasında diğer Jan’lar için farklı yollar seçerek, farklı beceriler kazanırlar. Yalnızca bakımı sağlamak için değil, paha biçilmez hale gelirler. üs değil, aynı zamanda yemek pişirme, yüzey araştırması için araçlar üretme ve temel kaynakları toplama gibi görevler için de kullanılıyor.”

11 Bit Studios, Alter’ların salt kaynaklardan çok daha fazlası olduğunu, çünkü onların kendi duyguları, sorunları, hedefleri ve bazen de amaçlarıyla ilgili varoluşsal şüpheleri olan duyarlı varlıklar olduklarını söylüyor.

Basın bülteninde “Farklılıklarına rağmen kolektif hedefleri kaçmak ve Jan’ın hayatta kalma kararlılığını yansıtıyor: Hepsini tek başıma yapacağım” yazıyor.

Alters’ın mevcut nesil konsollara ve PC’ye 2024 yılında çıkması bekleniyor.

Daha fazla bilgi için The Alters’ın tanıtım fragmanını buradan izleyin ve ardından okuyun oyun Bilgilendiricisi 11 Bit Studios’un diğer oyunlarının incelemeleri: This War of Mine, Frostpunk ve Children of Morta.


Gelecek yıl The Alters’a göz atacak mısın? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow