25$’ın altındaki en iyi Ekim Prime Day fırsatları

Prime Day resmi olarak geldi ve teknolojiye dair tonlarca anlaşmayı beraberinde getirdi ancak hepsi bu değil. Daha bütçe dostu fırsatlar arıyorsanız, 25 doların altındaki Prime Day fırsatları için en iyi seçimlerimiz: Öne çıkan seçimler: Prime Day, biraz para biriktirmek için harika bir zamandır, tabii ki sırf anlaşma karşı çıkılamayacak kadar iyi olduğu için 200 dolarlık […]

25$’ın altındaki en iyi Ekim Prime Day fırsatları

Prime Day resmi olarak geldi ve teknolojiye dair tonlarca anlaşmayı beraberinde getirdi ancak hepsi bu değil. Daha bütçe dostu fırsatlar arıyorsanız, 25 doların altındaki Prime Day fırsatları için en iyi seçimlerimiz:

Öne çıkan seçimler:echo dot ve akıllı fiş

Prime Day, biraz para biriktirmek için harika bir zamandır, tabii ki sırf anlaşma karşı çıkılamayacak kadar iyi olduğu için 200 dolarlık bir kulaklık satın alma dürtüsüne sahip değilseniz.

AYRICA BAKINIZ:

Amazon Prime Büyük Fırsat Günleri çok yakında – en iyi fırsatları nasıl bulacağınız burada

Genel olarak, alışveriş tatillerinde bile ani alışverişler yapmanızı kesinlikle önermiyoruz. Ancak neyi kaçırıyor olabileceğinizi düşünmek için beyninizi zorluyorsanız, 25 doların altındaki fırsatlar başlamak için iyi bir yerdir. Her ne kadar işin anlık satın alma yönüne daha fazla eğilse de, bir ton bile harcamazsınız.

Ev eşyalarından akıllı ev cihazlarına kadar 25 doların altındaki en iyi Prime Day fırsatları burada.

Not: Yeni eklenen tüm fırsatlar ✨ ile işaretlenirken ???? içeren fırsatlar tüm zamanların en düşük fiyatına düştü. Bir ile anlaşmalar üstü çizili Bu yazının yazıldığı sırada ya tükenmişti ya da son kullanma tarihi geçmişti.

Neden bunu seviyoruz?

Bize hayatının bir Tile tracker ile biraz daha kolay olmayacağını söyleyen kişiyi gösterin, biz de size bir yalancı gösterelim. Tamam, belki hayır ama nüfusun en az %99’unun (kaynak belirtilmeli) bir noktada anahtarlarını, cüzdanlarını veya çantalarını kaybettiğini tahmin etmek haksızlık gibi görünmüyor. Mütevazı Tile Mate takip cihazı bunun olmayacağından emin olmanıza yardımcı olabilir ve bunun size maliyeti yalnızca 20 ABD dolarıdır.

Neden bunu seviyoruz?

Akıllı evinizi mümkün olduğu kadar az parayla olabildiğince çok inşa etmek istiyorsanız, bu paket bir fiyatına mükemmel bir pakettir. Echo Dot, akıllı hoparlör kutusunu kontrol ederken akıllı priz, ışıklarınızı ve takılı elektronik cihazlarınızı sesinizden veya telefonunuzdan kontrol etmenizi sağlar. Echo Dot’un bu yazının yazıldığı sırada tek başına 22,99 dolar olduğu göz önüne alındığında, bu harika bir anlaşma.

Amazon cihazı 25 doların altında fırsatlar

25 doların altındaki video oyunu fırsatları

Nintendo Anahtarı

25 doların altındaki oyun aksesuarı fırsatları

25 doların altındaki ev ve ev temel fırsatları

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow