34 $’lık açık kulaklı kulaklıklarla dinleme deneyiminizi artırın

TL;DR: 4 Mayıs itibarıyla, Açık Kulak İndüksiyonlu Stereo Kablosuz Kulaklıklara sahip olun(yeni bir sekmede açılır) yalnızca 33,99 ABD doları — bu, 109,95 ABD doları olan normal fiyattan %69 indirimli. Antrenmanlar sırasında en sevdiğiniz albümleri çalmak, yüksek kaliteli bir kulaklık seti ile daha da iyi olabilir. Açık kulak endüksiyonlu kulaklıklar, çevrenizden haberdar olmanızı sağlarken kaliteli ses […]

34 $’lık açık kulaklı kulaklıklarla dinleme deneyiminizi artırın

TL;DR: 4 Mayıs itibarıyla, Açık Kulak İndüksiyonlu Stereo Kablosuz Kulaklıklara sahip olun(yeni bir sekmede açılır) yalnızca 33,99 ABD doları — bu, 109,95 ABD doları olan normal fiyattan %69 indirimli.


Antrenmanlar sırasında en sevdiğiniz albümleri çalmak, yüksek kaliteli bir kulaklık seti ile daha da iyi olabilir. Açık kulak endüksiyonlu kulaklıklar, çevrenizden haberdar olmanızı sağlarken kaliteli ses sunar(yeni bir sekmede açılır). Sadece 33,99$’a (kayıtlı 109,95$) bir sonraki spor salonu geziniz için bir çift alın veya şehirde koşu yapın.

Yüksek kaliteli, konforlu, dayanıklı

Açık kulak indüksiyonlu kulaklıklar(yeni bir sekmede açılır) geleneksel kulaklıklar gibi kulaklarınızın içinde değil, üzerinde dinlenin. Ses, sesi doğrudan iç kulağınıza getirmek için başınızdaki ve çenenizdeki kemiklerin titreşimleriyle iletilir. Bu, uyanık kalmanıza izin verirken gelişmiş ses kalitesi sağlayabilir.

Birlikte verilen kabloyla şarj edin ve altı saate kadar kullanmanın keyfini çıkarın. Akıllı telefonunuz, tabletiniz veya dizüstü bilgisayarınız gibi herhangi bir Bluetooth uyumlu cihaza bağlanırlar. Çalma listelerinizi yayınlayın ve hareket halindeyken telefon aramalarını yanıtlayın(yeni bir sekmede açılır) dahili mikrofon ile.

Yumuşak plastik malzeme ve hafif tasarım, onları hemen hemen her antrenmanda giymek için rahat hale getirir. Etrafınızdakileri rahatsız etmeden koşu bandında müzik dinleyin veya açık hava yürüyüşlerinde müziğin keyfini çıkarın.

Açık kulak tasarımı, trafik veya yürüme yolundaki diğerleri gibi etrafınızdaki alan konusunda uyanık olmanızı sağlar. Derecelendirildikleri için yağmurda veya terlemeye neden olan egzersizler sırasında bile bunları giyin. IPX 6 su geçirmezlik(yeni bir sekmede açılır).

Dinleme deneyiminizi yükseltin

Kemik iletimli kulaklıklar, kulaklıklarını çok yüksek sesle dinleme eğiliminde olanlar için harika olabilir. Yüksek ses seviyesinde tekrarlanan dinleme, işitme hasarı veya işitme kaybı(yeni bir sekmede açılır). Bu kulaklıklar, sağlıklı bir ses seviyesinde yüksek kaliteli ses sağlayarak bundan kaçınmanıza yardımcı olabilir.

Bir sonraki egzersiz seansınızı bir çift konforlu, yüksek kaliteli kulaklıkla yükseltin. Hatta fitness rutininizin yeni favori parçası haline gelebilirler.

Bu Açık Kulak İndüksiyonlu Stereo Kablosuz Kulaklıklara göz atın(yeni bir sekmede açılır) sadece 33,99 ABD Doları (kayıtlı 109,95 ABD Doları).

Fiyatlar değişebilir.

Teknory