2023’te 300 doların altındaki en iyi dizüstü bilgisayarlar: Bankayı yıkmayacak seçimler

Tam açıklama: 300 $ veya altındaki fiyat aralığındaki dizüstü bilgisayarlar iyi olmayacak PC oyunları için. 4K çözünürlüklü bir ekrandan veya 60 Hz’den daha yüksek bir yenileme hızından daha pahalısınız ve RAM’iniz yaklaşık 8 GB ile maksimuma çıkacak. (Fena değil ama muhteşem de değil.) Ayrıca ucuz bir dizüstü bilgisayardan 500 GB’tan fazla depolama alanı elde etmeniz […]

2023’te 300 doların altındaki en iyi dizüstü bilgisayarlar: Bankayı yıkmayacak seçimler

Tam açıklama: 300 $ veya altındaki fiyat aralığındaki dizüstü bilgisayarlar iyi olmayacak PC oyunları için. 4K çözünürlüklü bir ekrandan veya 60 Hz’den daha yüksek bir yenileme hızından daha pahalısınız ve RAM’iniz yaklaşık 8 GB ile maksimuma çıkacak. (Fena değil ama muhteşem de değil.) Ayrıca ucuz bir dizüstü bilgisayardan 500 GB’tan fazla depolama alanı elde etmeniz pek mümkün değil.

Ekran açısından, 300 doların altındaki en iyi dizüstü bilgisayarların çoğu daha küçük. Üreticiler 14 ila 15,6 inç aralığında daha fazlasını yapmaya başlıyor, ancak çoğu saat yaklaşık 11,6 inç. Dokunmatik ekranlar ve arkadan aydınlatmalı ekranlar gibi özellikler bu fiyat aralığındaki bazı makinelerde bulunur, ancak bunlar çok nadirdir.

Çoğunlukla web’de gezinme, belge yazma ve düzenleme, görüntülü aramalar ve akış gibi hafif görevler için en iyi olan giriş düzeyinde, küçültülmüş dizüstü bilgisayarlara bakacaksınız – ki bu da gerçekten ihtiyacınız olan tek şey olabilir. Temel mutlaka kötü bir şey değildir.

Teknory