En iyi Mac için Microsoft Office fırsatı: Ömür boyu lisansta %81 indirim

TL;DR: Mac 2021 için Microsoft Office Ev ve İş için ömür boyu lisans (iki paket) 61,93 £ karşılığında satışta olup liste fiyatından %81 tasarruf etmenizi sağlar. Yalnızca çevrimiçi olan pek çok harika uygulama var, ancak WiFi bağlantısı olmadan üretken olmanız gerekiyorsa, daha güvenilir bir seçenek aramanın zamanı gelmiş olabilir. Mac kullanıcıları hem bilgisayarlarını Microsoft Office […]

En iyi Mac için Microsoft Office fırsatı: Ömür boyu lisansta %81 indirim

TL;DR: Mac 2021 için Microsoft Office Ev ve İş için ömür boyu lisans (iki paket) 61,93 £ karşılığında satışta olup liste fiyatından %81 tasarruf etmenizi sağlar.


Yalnızca çevrimiçi olan pek çok harika uygulama var, ancak WiFi bağlantısı olmadan üretken olmanız gerekiyorsa, daha güvenilir bir seçenek aramanın zamanı gelmiş olabilir. Mac kullanıcıları hem bilgisayarlarını Microsoft Office 2021 ile yükleyebilir hem de belge oluşturmaktan işinizin bazı kısımlarını otomatikleştirmeye kadar her şey için çok yönlü bir üretkenlik uygulamaları seti edinebilir. Normalde, Mac için Microsoft Office 2021 için iki ömür boyu lisans için 300 £ üzerinde ödemeniz gerekir, ancak sınırlı bir süre için, bunları bir kerelik yalnızca 61,93 £ ödeme karşılığında alabilirsiniz.

Artık yinelenen maliyetler ve internet bağlantısı gerektiren uygulamalar yok. Bu lisanslar, Microsoft Office 2021’i ömür boyu bir bilgisayara yüklemenizi sağlar. Dolayısıyla, Mac bilgisayarınız 15 yıl dayanıyorsa, bu süre boyunca Word, Excel, PowerPoint ve daha fazlasına sahip olursunuz.

Mac lisansları Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams (temel) ve OneNote ile birlikte gelir. Satın alma işleminizi gerçekleştirdikten sonra, e-postanızda her iki Microsoft Office lisansınızı da kullanmak için kullanabileceğiniz bir kod alacaksınız. Satın alma tarihinden itibaren 30 gün içinde kodunuzu kullandığınızdan emin olun.

Uygulamalarınızın tümü yüklendikten sonra, yıllık ödeme veya abonelik ücreti olmadan kullanıma hazırdır. Profesyoneller, Excel’in tüm gelişmiş Makroları ve işlevleriyle tanışabilir. Öğrenciler, Word’de bir Deneme yazabilir veya PowerPoint ve Publisher’da sunumlar ve dinleyici notları oluşturabilir. OneNote, işte veya sınıfta bilgileri takip etmek için harika bir araçtır ve Access size kendi veritabanı aracınızı verir. Teams ve Outlook arasında, ister işte işbirliği yapıyor ister evde alışveriş listenizi paylaşıyor olun, eksiksiz bir iletişim araçları paketine de sahip olacaksınız.

Evde ve işte bilgisayarlarınızdaki yazılımı yükseltin veya 61,93 £ karşılığında satışa sunulan Mac 2021 için Microsoft Office Ev ve İş 2021 ömür boyu lisansı (iki paket) aldığınızda kendiniz ve bir arkadaşınız için faydalı bir hediye alın.

Teknory