50 $’dan daha düşük bir fiyata Dollar Flight Club’a premium ömür boyu abonelik kazanın

TL;DR: 20 Şubat’a kadar, Dollar Flight Club’a ömür boyu Premium Plus aboneliği alabilirsiniz.(Yeni bir sekmede açılır) yalnızca 45,99 ABD Doları karşılığında — bu, sınırlı bir süre için normal satış fiyatından %8 daha indirim anlamına gelir. 2023’ü bir sürü macerayla doldurmayı mı umuyorsunuz? Uçak bileti maliyeti daha uygun hale gelmiyor gibi görünüyor yakın zamanda(Yeni bir sekmede […]

50 $’dan daha düşük bir fiyata Dollar Flight Club’a premium ömür boyu abonelik kazanın

TL;DR: 20 Şubat’a kadar, Dollar Flight Club’a ömür boyu Premium Plus aboneliği alabilirsiniz.(Yeni bir sekmede açılır) yalnızca 45,99 ABD Doları karşılığında — bu, sınırlı bir süre için normal satış fiyatından %8 daha indirim anlamına gelir.


2023’ü bir sürü macerayla doldurmayı mı umuyorsunuz? Uçak bileti maliyeti daha uygun hale gelmiyor gibi görünüyor yakın zamanda(Yeni bir sekmede açılır), ama bunun eğlenceyi bozmasına izin vermek zorunda değilsin. Uçuş bulmanıza yardımcı olmaya hazır seyahat hizmetleri var(Yeni bir sekmede açılır) bu, cüzdanınıza büyük bir göçük koymaz.

Dinlendirici bir bahar tatilinin keyfini çıkarın ve yazınızı Dollar Flight Club’ın yardımıyla egzotik destinasyon planlarıyla doldurun. 20 Şubat’a kadar devam edecek olan Başkanlar Günü kampanyası sırasında, Premium Plan’a ömür boyu aboneliği en iyi çevrimiçi fiyata satın alabilirsiniz — yalnızca 45,99 ABD doları. Bu, genellikle her yıl size mal olacak tutardan %97’nin üzerinde indirim demektir… ve kupon kodu gerekmez.

Dollar Flight Club en ucuz seyahat fırsatlarını sunar(Yeni bir sekmede açılır) doğrudan gelen kutunuza. Tek yapmanız gereken ana havalimanlarınızı eklemek, gerisini onlar halleder. Böylece ucuz uçuşlar için internette dolaşarak boşa zaman harcamanıza gerek kalmaz ve sizin tek düşünmeniz gereken e-postanızı kontrol etmektir.

Dollar Flight Club, Madrid’e 330 $’lık gidiş dönüş biletinden Hawaii’ye sadece 129 $’lık gidiş dönüş biletine kadar, üyelerin ve ailelerinin yaptıkları her yolculukta potansiyel olarak 2.000 $’a kadar tasarruf etmelerine yardımcı olabilir. Bu Premium Plus aboneliği, Business, Premium Economy ve Economy Class’taki bu fırsatlara ömür boyu erişim sağlar ve yurt içi fırsatları, uluslararası fırsatları ve hatta hatalı ücretleri içerir.

Dollar Flight Club, sizi uçak biletlerinden kurtarmanın yanı sıra, Babbel, Acanela Expeditions, Huckberry ve daha fazlası gibi dil öğrenme hizmetlerini içeren ortaklarından yarı fiyatına varan avantajlar ve indirimler sunar. Uzmanlarından kullanışlı seyahat ipuçlarına erişme fırsatı da var.

Başkanlar Günü Kampanyası sırasında bu sınırlı süreli rekor düşük fiyattan yararlanın ve ömür boyu seyahatten tasarruf edin. Dollar Flight Club’a ömür boyu Premium Plus aboneliği edinin(Yeni bir sekmede açılır) 20 Şubat 23:59 PT’ye kadar yalnızca 45,99 ABD doları. Kupon kodu gerekmez.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory