En iyi PDF Reader Pro teklifi: %33 indirim

TL;DR: PDF Reader Pro’nun (Windows için) premium lisansı 32,25 £ karşılığında satışta olup liste fiyatından %33 tasarruf etmenizi sağlar. Ne kadar süredir iş gücünde çalışıyor veya idari görevlerle uğraşıyor olursanız olun, bir e-postaya iliştirilmiş PDF’leri almaktan korkabilirsiniz… özellikle bunları düzenlemeniz veya onların içinde çalışmanız gerekiyorsa. Sezgisel değiller ve onları düzenlemeye veya işaretlemeye çalışmak için bile […]

TL;DR: PDF Reader Pro’nun (Windows için) premium lisansı 32,25 £ karşılığında satışta olup liste fiyatından %33 tasarruf etmenizi sağlar.


Ne kadar süredir iş gücünde çalışıyor veya idari görevlerle uğraşıyor olursanız olun, bir e-postaya iliştirilmiş PDF’leri almaktan korkabilirsiniz… özellikle bunları düzenlemeniz veya onların içinde çalışmanız gerekiyorsa. Sezgisel değiller ve onları düzenlemeye veya işaretlemeye çalışmak için bile genellikle üçüncü taraf yazılımlara ihtiyacınız var. PDF Reader Pro’nun devreye girdiği yer burasıdır ve PDF’den hoşlanmamanıza bir çözüm sunar.

Windows için PDF Reader Pro Akıllı PDF Düzenleyici ve Dönüştürücü Aracı Premium Lisansı ile PDF’lerle etkileşime her zaman hazır olduğunuzdan emin olun. Şu anda sınırlı bir süre için yalnızca 32,25 £ – normal fiyattan %33 indirimli – satışta.

Görüntüleyin, düzenleyin, işaretleyin, gözden geçirin, dönüştürün, birleştirin, ayırın, ayıklayın, sıkıştırın…PDF Reader Pro, dosyanızla yapmanız gereken her şeyi halledebilmelidir. Bu, daha verimli çalışmanıza ve potansiyel olarak değerli zamanınızdan tasarruf etmenize yardımcı olabilir. En havalı özelliklerden bazıları arasında? Çok sekmeli bir görüntüleyici, dosyaları karşılaştırmanıza olanak tanıyan bölünmüş görünüm, tek tıklamayla yazdırma seçeneği ve açık mod, koyu mod, sepya, reseda modu ve daha fazlasından tema renklerini özelleştirme yeteneği. Gelişmiş düzenleme araçları da dahildir, böylece bir filigran ekleyebilir ve düzenleyebilir, üst bilgileri ve alt bilgileri ve sayfa numaralarını PDF’nize kolaylıkla ekleyebilir ve hatta düzleştirilmiş kopyalar oluşturabilirsiniz.

Sınırlı bir süre için yalnızca 32,25 £ karşılığında Windows için PDF Reader Pro Akıllı PDF Düzenleyici ve Dönüştürücü Aracı premium lisansı ile PDF deneyiminizi basitleştirin.

Teknory