Bu MagStack 3’ü 1 arada şarj istasyonlarını 93 $ karşılığında alın

TL;DR: 10 Aralık itibarıyla bu MagStack Katlanabilir 3’ü 1 Arada Kablosuz Şarj İstasyonunu Yüzer Stand ve 20W Adaptörle (2’li Paket) yalnızca 92,99 $ karşılığında edinin — %35 tasarruf. Cihazlarınızı şarjlı tutarken üretken kalmanızı sağlayacak her türlü fırsat, değerlendirilmeye değer bir fırsattır. Bu benzersiz tasarımlı MagStack şarj istasyonunda da durum böyledir. Ve bu verme mevsimi olduğundan, […]

Bu MagStack 3’ü 1 arada şarj istasyonlarını 93 $ karşılığında alın

TL;DR: 10 Aralık itibarıyla bu MagStack Katlanabilir 3’ü 1 Arada Kablosuz Şarj İstasyonunu Yüzer Stand ve 20W Adaptörle (2’li Paket) yalnızca 92,99 $ karşılığında edinin — %35 tasarruf.


Cihazlarınızı şarjlı tutarken üretken kalmanızı sağlayacak her türlü fırsat, değerlendirilmeye değer bir fırsattır. Bu benzersiz tasarımlı MagStack şarj istasyonunda da durum böyledir. Ve bu verme mevsimi olduğundan, iki pakete sahip olmak, sevdiğiniz birine verecek bir taneye sahip olduğunuz anlamına gelir. Sadece 92,99 $ (normal 144,99 $) karşılığındaki bu iki MagStack katlanabilir 3’ü 1 arada kablosuz şarj istasyonu paketine göz atın.

MagStack’te her pad’de bir tane olmak üzere üç adede kadar cihazı kablosuz olarak şarj edebilirsiniz. Her gün kullandığınız bir Apple Watch, iPhone veya AirPod’unuz varsa, her birinin çalıştırılacağı kendi küçük noktası vardır. Manyetik geçmeli ve katlama sistemi, üçgen şeklinde katlandığında yüzen bir stand oluşturmanıza olanak tanır, böylece bunu öğle yemeği molanızda şarj ederken tüm komik viral videoları yakalamak için kullanabilirsiniz.

iPhone 12 ve sonraki sürümler için MagSafe uyumludur ve MagSafe olmayan kılıflara veya telefonlara uyum sağlamak için metal bir halkayla birlikte gelir. Telefonunuz veya Bluetooth kulaklıklarınız Qi uyumlu olduğu sürece (Android, Apple ve daha fazlası), bu şarj istasyonuyla çalışmalıdır.

Ofisinizi daha verimli çalışacak şekilde elden geçirmek istiyorsanız, bu şarj merkezlerinden biri masanızın dağınıklığını azaltmaya yardımcı olacak ve daha az kabloyla daha düzenli bir şarj alanı sağlamaya yardımcı olacaktır.

Sınırlı bir süre için, bu iki paketli MagStack katlanabilir 3’ü 1 arada kablosuz şarj istasyonunu yalnızca 92,99 ABD Doları (normal 144,99 ABD Doları) karşılığında alın.

StackSocial fiyatlar değişebilir.

Teknory