Facebook’ta Herkesi Nasıl Sessize Alabilirsiniz?

Bir Facebook hesabının gönderilerini ertelemek onu pek kesmiyorsa, onları arkadaşlıktan çıkarmak için tek seçeneğiniz profillerini takip etmekten vazgeçmektir. Buna göre Facebook, bu yöntem sizi bir kişinin gönderilerini beslemenizde görme zorunluluğundan kurtarırken aynı anda uygulamada sivil kişiler olarak kalmanızı sağlar. Bir hesabı ertelemek için aynı adımları uygulayabilirsiniz, ancak “Takibi bırak” düğmesine basmanız gerekir. [Facebook Account Name]Bunun […]

Facebook’ta Herkesi Nasıl Sessize Alabilirsiniz?

Bir Facebook hesabının gönderilerini ertelemek onu pek kesmiyorsa, onları arkadaşlıktan çıkarmak için tek seçeneğiniz profillerini takip etmekten vazgeçmektir. Buna göre Facebook, bu yöntem sizi bir kişinin gönderilerini beslemenizde görme zorunluluğundan kurtarırken aynı anda uygulamada sivil kişiler olarak kalmanızı sağlar. Bir hesabı ertelemek için aynı adımları uygulayabilirsiniz, ancak “Takibi bırak” düğmesine basmanız gerekir. [Facebook Account Name]Bunun yerine sondaki ” seçeneği. Erteleme işleviyle karşılaştırıldığında, bir hesabı doğrudan Facebook profil sayfasından takipten çıkma seçeneğiniz vardır. Bunu bilgisayarda şu şekilde yapabilirsiniz:

  1. Bir web tarayıcısında Facebook.com’a gidin ve gerekirse oturum açın.
  2. Kalıcı olarak sesini kapatmak istediğiniz kişinin, sayfanın veya grubun Facebook profiline gidin.
  3. Sayfanın üst kısmındaki Arkadaşlar düğmesine basın. Bir sayfa profili için, düğme bunun yerine Takip Edildi veya Beğenildi yazabilirken, bir grup profili bunu Katıldı olarak gösterir.
  4. Takibi Bırak seçeneğini seçin ve değişikliği onaylamak için Güncelle’ye basın.

Facebook’un mobil uygulamasında, Facebook sayfalarını ve gruplarını takip etmeyi bırakma adımları benzerdir ancak bir kişinin Facebook profilinde biraz farklı görünebilir:

  1. Üç nokta simgesine basın.
  2. Takip Et’i seçin.
  3. Açılan “Haber Kaynağınızda” tepsisinden Takibi Bırak’ı seçin.

Tek bir kişide veya bir Facebook grubunda “takip etmeyi bırak” rotası kullanıldığında, esasen, ana akıştaki gönderilerini görmenize gerek kalmadan hesaba bağlı kalabilirsiniz. Benzer şekilde, bir Facebook sayfasını takip etmeyi bırakmak, esasen Takip Etme durumunuzu sadece Beğenildi’ye düşürür.

Teknory