6 Batman filmi tema şarkısının tümü en kötüden en iyiye doğru sıralanmıştır

Batman’de Zoë Kravitz ve Robert Pattinson. Çok az müzik parçası tonu Batman temalarına oldukça benzetiyor. Peki Kara Şövalye’nin filmleri ve TV şovlarından hangileri en iyi tema şarkılarına sahip? Batman filmleri size hayranlık ve hayret dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere pek çok şeyi hissettirme yeteneğine sahiptir. Bunların hepsi Kara Şövalye’de, onun mirasında ve beyazperdedeki tasvirinde […]

6 Batman filmi tema şarkısının tümü en kötüden en iyiye doğru sıralanmıştır

Batman’de Zoë Kravitz ve Robert Pattinson.

Çok az müzik parçası tonu Batman temalarına oldukça benzetiyor. Peki Kara Şövalye’nin filmleri ve TV şovlarından hangileri en iyi tema şarkılarına sahip?

Batman filmleri size hayranlık ve hayret dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere pek çok şeyi hissettirme yeteneğine sahiptir. Bunların hepsi Kara Şövalye’de, onun mirasında ve beyazperdedeki tasvirinde var; Kahramanın dünyasına ve Gotham City’de olup biten her şeye çekildiğinizi hissetmekten kendinizi alamazsınız.

Pelerinli Haçlı’nın hikayelerinin en hayranlık uyandıran unsurlarından biri, içinde çalan müziktir. Evet, geçen yüzyıl boyunca karakterin, izleyicilerin göreceği hikayelerin ruh halini gerçekten belirleyen çok sayıda inanılmaz tema şarkısı vardı.

Lanet olsun, onu iki farklı nesil boyunca şekillendiren, kesinlikle ikonik iki tema şarkısı vardı. Her ikisi de inanılmaz derecede farklı ve yine de ikisi de aynı derecede efsane.

Batman’in seslerine hayat vermek için yeteneklerini sergileyen bestecilerin listesi de efsane. Bununla ve son Batman Günü kutlamalarıyla birlikte ikonik DC kahramanının harika tema şarkılarına bir göz atalım ve onları sıralayalım.

Teknory