Impossible 8, 2 Yıllık Çekimlerden Sonra Simon Pegg’den Heyecan Verici Bir Çekim Güncellemesi Aldı

Özet Simon Pegg, filmin çekimlerini tamamladığını doğruladı Görevimiz Tehlike 8 . Pegg’in onayı, devam filminin yapımına başlanmasından sadece iki yıl sonra geldi ve gecikmenin bir kısmı 2023 WGA ve SAG-AFTRA grevlerinden kaynaklanıyordu. İddiaya göre franchise çapında yüksek bir bütçeye sahip ve yayın döneminde ciddi bir rekabet var. Görevimiz Tehlike 8 franchise’ı ayakta tutmak için aşması […]

Impossible 8, 2 Yıllık Çekimlerden Sonra Simon Pegg’den Heyecan Verici Bir Çekim Güncellemesi Aldı

Özet

 • Simon Pegg, filmin çekimlerini tamamladığını doğruladı
  Görevimiz Tehlike 8
  .
 • Pegg’in onayı, devam filminin yapımına başlanmasından sadece iki yıl sonra geldi ve gecikmenin bir kısmı 2023 WGA ve SAG-AFTRA grevlerinden kaynaklanıyordu.
 • İddiaya göre franchise çapında yüksek bir bütçeye sahip ve yayın döneminde ciddi bir rekabet var.
  Görevimiz Tehlike 8
  franchise’ı ayakta tutmak için aşması gereken çok şey var.Devam filminin yapımına başlanılmasının üzerinden iki yıldan fazla zaman geçmesine rağmen Simon Pegg’in çok heyecan verici bir hikayesi var Görevimiz Tehlike 8 çekim güncellemesi. Tom Cruise’un başrolünde olduğu aksiyon serisinin sekizinci filminin, selefiyle arka arkaya çekilmesi planlanıyordu. Ölü HesaplamaAncak bu durum değişti ve prodüksiyon nihayet Mart 2022’de başladı. 2023 SAG-AFTRA ve WGA grevleri nedeniyle verilen aranın ardından çekimler Mart 2024’te yeniden başlayacak ve set videoları ve fotoğrafları gelecekteki aksiyonun ipuçlarını verecek.

Pegg yakın zamanda Instagram’a girdi (via Sinema Karışımı) Hikayesinde yayınladığı videoyla çekimleri tamamladığını doğruladı Görevimiz Tehlike 8Oyuncu, hit aksiyon serisinin bir sonraki bölümünde kendisi ve yardımcı oyuncularının ortaya koyduğu çalışmalardan duyduğu heyecanı dile getirerek, bunu “bir” olarak kutladı.inanılmaz bir gösteri” ve izleyicilerin bunu görmesi için heyecanını paylaştı. Pegg’in aşağıda paylaştıklarına bakın:


Mission Impossible’daki son günümü yeni bitirdim ve herkese veda ettim. Ve bu hikayenin ilk bölümünü Eylül 2020’de çekmeye başladık ve işte Temmuz 2024’teyiz. Ne yolculuktu. Ve bu bir sonraki film ne kadar inanılmaz bir gösteri olacak, sizin de görmeniz için çok heyecanlıyım. Ama o zamana kadar, Benji Dunn veda ediyor.


Mission: Impossible 8’in Geleceği Olacaksa Üstesinden Gelmesi Gereken Çok Şey Var


Eleştirmenlerden serinin en iyi ikinci puanını ve Rotten Tomatoes’da izleyicilerden en iyi puanı almasına rağmen, Görevimiz Tehlike — Tahmini Hesaplama Cruise’un aksiyon serisinin bir istisnası olduğu ortaya çıktı ve 2006’dan bu yana en düşük hasılat yapan taksit oldu Görevimiz Tehlike III. Viral Barbenheimer fenomeninden gelen rekabet kesinlikle bir etken olsa da, filmin sinema tarihinin en büyüklerinden biri olan 291 milyon dolarlık devasa bütçesi nedeniyle Paramount’a bildirilen 100 milyon dolar kaybettirdiği düşünülüyor. Nasıl olduğunu görün Ölü Hesaplama diğeriyle karşılaştırır İmkansız görev Rotten Tomatoes’da ve gişede yer alan filmler aşağıdadır:

İsim

RT Eleştirmen Puanı

RT Seyirci Puanı

Gişe

İmkansız görev

%66

%71

457,7 Milyon Dolar

Görevimiz Tehlike 2

%56

%42

546,4 Milyon Dolar

Görevimiz Tehlike III

%71

%69

398,5 Milyon Dolar

Görev: İmkansız – Hayalet Protokolü

%93

%76

694,7 Milyon Dolar

Görevimiz Tehlike — Rogue Nation

%94

%87

682,7 Milyon Dolar

Görevimiz Tehlike — Fallout

%97

%88

791,7 Milyon Dolar

Görevimiz Tehlike — Tahmini Hesaplama

%96

%94

567,5 Milyon Dolar


Serinin daha önce gişede şimdiye kadarki en iyi rakamlarından bazılarını elde ettiği göz önüne alındığında, bunun olası olduğu görülüyor. Görevimiz Tehlike — Tahmini Hesaplama‘nin yetersiz gişe hasılatı bir tesadüftü ve gişede karşılaştığı rekabetten kaynaklanıyordu. Bununla birlikte, son raporların bir sonraki taksitin bütçesinin 300 milyon doları geçtiğini söylemesi endişe verici. Tıpkı Ölü Hesaplama, Görevimiz Tehlike 8 2025 Mayıs ayındaki çıkış tarihi için zorlu bir rekabetle karşı karşıya.

Yanında
Görevimiz Tehlike 8
Mayıs 2025’te piyasaya sürülecek
Şimşekler*
Ve
Karate çocuk
Haziran ayının ilk haftası da
John Wick Sunar: Balerin
.


Bir sonraki taksit gişede daha büyük bir artış görebilirken Ölü Hesaplama‘nin merak uyandıran sonu, Görevimiz Tehlike 8‘nin gişe hasılatı, serinin filmden sonra devam edip etmemesi açısından önemli olacak. Cruise ve yazar/yönetmen Christopher McQuarrie, yedinci ve sekizinci filmlerin karaktere bir veda niteliğinde olması yönündeki ilk planlara rağmen, daha önce Ethan Hunt’ın maceralarını devam ettirmek istediklerini ifade etmişlerdi. Dokuzuncu bir film olmasa bile, Görevimiz Tehlike 8 şimdiye kadarki en büyük ve en cesur taksit olmayı hedefliyor.

Kaynak: Simon Pegg/Instagram (aracılığıyla) Sinema Karışımı)

Teknory