70 $ karşılığında 20 TB’lık güvenli ömür boyu bulut depolama alanına sahip olun

TL;DR: Yalnızca 31 Ekim’e kadar, yalnızca 69,97 ABD Doları (1.494 ABD Doları) karşılığında 20 TB Prism Drive güvenli bulut depolama alanına, 59,97 ABD Doları karşılığında 10 TB depolama alanına, 49,97 ABD Doları karşılığında 5 TB depolama alanına veya 29,97 ABD Doları karşılığında 2 TB depolama alanına ömür boyu erişim elde edebilirsiniz. Bu, %95’e kadar tasarruf […]

70 $ karşılığında 20 TB’lık güvenli ömür boyu bulut depolama alanına sahip olun

TL;DR: Yalnızca 31 Ekim’e kadar, yalnızca 69,97 ABD Doları (1.494 ABD Doları) karşılığında 20 TB Prism Drive güvenli bulut depolama alanına, 59,97 ABD Doları karşılığında 10 TB depolama alanına, 49,97 ABD Doları karşılığında 5 TB depolama alanına veya 29,97 ABD Doları karşılığında 2 TB depolama alanına ömür boyu erişim elde edebilirsiniz. Bu, %95’e kadar tasarruf demektir.


Baştan sona dijital zamanlarda yaşıyoruz. Bu nedenle güvenli, güvenilir ve esnek depolama çözümlerinin önemi göz ardı edilemez. İster değerli aile anılarınızı yedeklemek ister önemli iş verilerinizi güvence altına almak isteyin, doğru bulut depolama çok önemlidir.

Prism Drive, her türlü ihtiyaca uygun güvenli bulut depolama alanı sunar ve sınırlı bir süre için çok düşük bir fiyata en önemli dijital kayıtlarınızı korumak için 20 TB depolama alanına ömür boyu erişim elde edebilirsiniz. Sadece 69,97 $ size ömür boyu erişim ve normal perakende satış fiyatından yüzlerce indirim sağlar. Ancak bu fiyatlar yalnızca 31 Ekim tarihine kadar geçerlidir.

Prism Drive, herhangi bir cihazdan her tür dosyayı kaydetme rahatlığını sunar. Daha sonra dosyalarınıza dizüstü bilgisayarınızdan, tabletinizden veya telefonunuzdan gittiğiniz her yerden erişebilirsiniz. Hatta daha büyük dosyaları indirmeye gerek kalmadan önizleyebilirsiniz.

İş seyahatinde olanlar, aileler ve öğrenciler için mükemmel bir seçenek olan arayüz, dosyalarınızı ve klasörlerinizi kolayca yüklemek, seçmek ve taşımak için basit sürükle ve bırak kullanılabilirliğine sahiptir. Ayrıca, geri ihtiyacınız olan bir şeyden yanlışlıkla kurtulmanız durumunda 30 günlük bir çöp toplama olanağı da bulunmaktadır.

Depolama, sıfır bilgi şifrelemesi ve parola korumalı paylaşımın yanı sıra endüstri standartlarını karşılayan veya aşan güvenlik önlemleriyle güvenlidir.

Güvenli bir bulut depolama çözümü olmadan dijital yaşamınızı sürdürmeyin. Bu ömür boyu abonelikler yalnızca iki gün daha indirimdedir ve harika bir hediye olabilir.

31 Ekim’e kadar aşağıdaki güvenli depolama seçeneklerinden birini seçin:

• 69,97 $ (kayıtlı 1.494 $) karşılığında 20 TB Prism Drive güvenli bulut depolama ömür boyu aboneliği.
• 59,97 $ (kayıtlı 747 $) karşılığında 10 TB Prism Drive güvenli bulut depolama ömür boyu aboneliği.
• 49,97 $ (kayıtlı 447 $) karşılığında 5 TB Prism Drive güvenli bulut depolama ömür boyu aboneliği.
• 29,97 $ (kayıtlı 237 $) karşılığında 2 TB Prism Drive güvenli bulut depolama ömür boyu aboneliği.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow