Bu belgesel yayın hizmetinin kullanım ömrü yalnızca 180$’dır

TL;DR: 1 Ocak’a kadar Curiosity Stream belgesellerini ömür boyu 179,97 $ karşılığında edinin; kupona gerek yok. Yeni yılı Netflix ve Hulu’daki aynı eski belgesel koleksiyonuna göz atarak geçirmek yerine, gerçekten eğitim içeriği konusunda uzmanlaşmış bir platformu denemenin zamanı gelmiş olabilir. Curiosity Stream, çok çeşitli konularda yüksek kaliteli belgesellerden ve belgesel dizilerinden oluşan geniş bir seçkiye […]

Bu belgesel yayın hizmetinin kullanım ömrü yalnızca 180$’dır

TL;DR: 1 Ocak’a kadar Curiosity Stream belgesellerini ömür boyu 179,97 $ karşılığında edinin; kupona gerek yok.


Yeni yılı Netflix ve Hulu’daki aynı eski belgesel koleksiyonuna göz atarak geçirmek yerine, gerçekten eğitim içeriği konusunda uzmanlaşmış bir platformu denemenin zamanı gelmiş olabilir. Curiosity Stream, çok çeşitli konularda yüksek kaliteli belgesellerden ve belgesel dizilerinden oluşan geniş bir seçkiye ev sahipliği yapmaktadır. Curiosity Stream’e ömür boyu abonelik 1 Ocak’a kadar yalnızca 179,97 ABD dolarıdır.

Ömür boyu belgesel izleyin

Belgeselleri seviyorsanız Netflix veya diğer yayın hizmetlerindeki birkaç değerli modern belgeselle yetinmek zorunda değilsiniz. Curiosity Stream’de daha geniş yelpazedeki yüksek kaliteli belgesellerin ve belgesel dizilerinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Gerçek suçtan etkilendiniz mi? Derin okyanusa derin bir dalış mı yapmak istiyorsunuz? Yoksa tarihteki en ilginç hikayelerden bazılarına göz atmak mı istiyorsunuz? Curiosity Stream’in muazzam bir eğitim içeriği kataloğu var ve hatta Emmy kazandı.

Ayrıca, içeriği konuya veya koleksiyona göre filtrelemek için kullanılan araçlarla kullanıcı arayüzünde gezinmek kolaydır, hatta en sevdiğiniz anlatıcıyı bile arayabilirsiniz. Sir David Attenborough gibi tanınmış isimleri ve Morgan Freeman gibi ünlü anlatıcıları var.

Sürekli olarak yeni içerik eklenmektedir, bu nedenle ömür boyu abonelik, aynı eski şeyleri ömür boyu izlemek anlamına gelmez. Bu, çevrimiçi veya çevrimdışı olarak birden fazla cihazda izleyebileceğiniz büyüleyici programlardan ve filmlerden oluşan büyüyen bir kitaplığa her zaman erişebileceğiniz anlamına gelir.

Ömür boyu abonelikten tasarruf edin

Sizin veya ailenizin keyif alabileceği inanılmaz eğitim içeriğine ömür boyu erişim şansını kaçırmayın.

Mashable Fırsatları

1 Ocak 23:59 PT, Curiosity Stream’e 179,97 $ karşılığında ömür boyu abone olmak için son tarihtir. Kupona gerek yok.

StackSocial fiyatlar değişebilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow